LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 

KARATĖ KIOKUŠIN

Japonija – kovos menų gimtinė. Čia gyvena ir sportuoja garsiausi pasaulio kovos menų meistrai. Kiokušin karatė - kovos menas taip pat kilęs iš Japonijos. Išvertus iš japonų kalbos Kiokušinkai reiškia " absoliučios tiesos bendruomenė", stiliaus simbolis – Kanku ženklas, simbolizuoja vientisą ir nenutrūkstantį procesą – tobulėti. Karatė kiokušin stiliaus įkūrėjas pasaulinio mąsto legenda – Masutatsu Oyama. Visą gyvenimą atidavęs fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Jis pasauliui rodė neįtikėtinus žmogaus sugebėjimus: rankos smūgiu nukirsdavo jaučiams ragus, laužydavo storiausias lentas, iš viso sukovojo apie tris šimtus kovų su skirtingų kovos menų atstovais. Beveik visas kovas laimėdavo vienu – nokautuojančiu smūgiu. Oyama norėjo parodyti pasauliui, kad jėga glūdi kiekviename iš mūsų.


Dabartiniu metu kiokušin karatė - tai didžiausia kovinių menų organizacija pasaulyje. Japonijoje ši organizacija turi daugiau negu 4000 000 narių. Virš 12 mln. narių yra užregistruota 123 - ose šalyse. Šis kovos stilius turi tris išsireiškimo būdus: kumite (kova su varžovu), kata (kova su šešėliu, sudėtingų smūgių ir blokų demonstravimas) bei tameshiwari (įvairių daiktų laužymo technika). Šiuo stiliumi žavisi ir užsiiminėja pasaulinio garso žvaigždė - aktorius Dolfas Langrenas.


Kiokušin karatė simbolika:

Kiokušin karatė turi du simbolius, kurie reprezentuoja stilių:

1. Kanku simbolis: Jis kilęs iš Kanku katos. Taškai viršuje simbolizuoja aukščiausiąją ribą. Platesnės dalys (šonuose) simbolizuoja tvirtumą ir jėgą. Centras - begalybę ir gilumą, į kurį žiūrint yra suvienijamas kūnas ir protas. Apskritimas aplink Kanku simbolizuoja nenutrūkstamumą.

 

 

2. Kaligrafinis simbolis: Sensei Haramotoki - kaligrafijos meistras bei Sosai Mas Oyama draugas, nutapė kaligrafinį ženklą, kurio reikšmė „Aukščiausia tiesos visuomenė“.

 

Kiokušin karatė reikšmė : KYOKU - galutinis, pirminis, SHIN - tiesa ar tikrovė, KAI - sutikti, susijungti ar susivienyti bei KARATĖ - beginklė, tuščia ranka.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2006 09 28 )

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Vytautas Antanavičius

Vytautas Antanavičius

 

Šiandien

Kristupas Malinauskas

Kristupas Malinauskas

 

Lukas Grauslys po 4 dienų

 

Eglė Sakalauskaitė po 3 dienų

 

Laura Pikturnaitė po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

2019.06.28

Europos U16, U18, U20 Čempionatas. Praha

2019.07.01

Shodan stovykla 1 pamaina. (2012-2007)

2019.07.07

Shodan stovykla 2 pamaina. (2007-2002))

     

MŪSŲ DRAUGAI

maistas sportui
www.port.ltLCC tarptautinis universitetasStartas