LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Mokyklos nariai
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 

Naujienos

 

SHODAN KALĖDOS ir GERIAUSIŲ 2018m. sportininkų pagerbimo vakaras.Kalėdos atkeliauja ir į karate kyokushin mokyklos „Shodan“ šeimą. Kviečiame Jūsų visą šeimyną ir draugus į mūsų karatė kyokushin mokyklos "SHODAN" šventę. 

Vieta: PALANGOS KONCERTŲ SALĖ, Palanga
Šventės pradžia: 14.00val. (Durys atidaromos 13:30val)

Šie metai ypatingi, kartu su visa karatė šeima sutiksime artėjančias šventes bei pagerbsime geriausius 2018m. sportininkus.


Programa:

* Šventę vesti atvyksta pats Kalėdų Senelis.
* 2018m. sezono Apžvalga.
* Žaidimai, prizai bei dovanos šventės dalyviams, siurprizai ir staigmenos.
* GERIAUSIŲ 2018m. mokyklos auklėtinių apdovanojimai;
* Karatė mokyklos “Shodan” trenerių kalėdinis pasirodymas.
* Energingiausio ir vieno populiariausio Lietuvoje atlikėjo VIDO BAREIKIO koncertas.
* Kalėdinis šventinis FEJERVERKAS.


Visi,  norintys prisidėti prie šventės, turės galimybę įeinant į renginį tai padaryti simboline 1 EUR asmenine parama.

Tėvelius turinčius įmones ir norinčius prisidėti prie šventės organizavimo finansiškai ar įsteigti prizus vaikams prašome kreiptis pas mokytoją Luką +37060027030.


 
Video apie suaugusiųjų Europos čempionatą Lenkijoje.

 
Shodaniečiai 11 metus iš eilės Lietuvos stipriausia vaikų komanda.

Savaitgalyje Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin moksleivių čempionatas, į kurį susirinko rekordinis beveik 800 dalyvių skaičius iš 45 Lietuvos klubų. Šios varžybos buvo ne tik asmeninės, bet ir komandinės. Reikia pasidžiaugti, kad Shodan komanda 11 metus iš eilės sugebėjo tapti stipriausia Lietuvos moksleivių komanda, antroje vietoje liko Ippon klubas iš Vilniaus, o trečioje Energijos Smūgis iš Trakų.


 
Video. Lietuvos moksleivių čempionatas.

 
Shodaniečių pergalės Olandijos čempionate

Savaitgalį Olandijos Sneek mieste vyko tarptautinės Waterpoort cup taurės varžybos dar vadinamos Olandijos atviru čempionu. Į šias varžybas susirinko daugiau nei 250 sportininkų iš 5 šalių. Sėkmingai šiose varžybose kovojo karatė kiokušin  mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Norint tapti varžybų prizininkais, kai kuriems shodaniečiams teko kovoti net 4 kovas, tad šios varžybos buvo puiki patirtis ir jėgų išbandymas. Po atkaklių ir efektyvių kovų Shodan komanda iškovojo 7 aukso, 7 sidabro, ir 9 bronzos medalius. 
Shodaniečiai stipriausi Lietuvos vilčių žaidynėse.

Savaitgalyje Kaune vyko Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynių finalas, kuriame puikiai startavo karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Varžybose vyko kumite (kova su varžovu) ir kata (kovinės technikos demonstravimas) rungtyse. 
Shodaniečiai pergalės ir iškovoti kelialapiai į Europos jaunučių-jaunimo čempionatą

Šį savaitgaly Panevėžio „Cido“ arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin jaunučių U16 ir jaunimo U21 čempionatas išaiškino pajėgiausius šalies sportininkus. Šiame čempionate dalyvavo virš 200 karatė kovotojų iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė kiokušin klubų, o prizininkais tapę karatistai tapo rinktinės nariais, kurių pagrindu bus formuojama Lietuvos rinktinė artėjančiam Europos čempionatui Vengrijoje. Skaityti toliau...


 
Naujo sezono pradžia nuo rugsėjo 5d.

Osu visiems shodaniečiams ir visiems norintiems prisijungti į mūsų puikią komandą. Treniruotės prasideda nuo rugsėjo 5d. Treniruočių laikus rasite čia.


 
Shodan vasaros stovykla 2 pamaina

 
Shodan vasaros stovykla 1 pamaina

 
Karatė diržų laikymo egzaminas Palangos oro uoste. VIDEO

 
Shodan 10mečio šventė ir geriausių sportininkų pagerbimo vakaras

Savaitgalyje karate kyokushin mokykla „Shodan“ Klaipėdos Švyturio arenoje šventė 10 metų sukaktį, bei pagerbė geriausius praito sezono savo auklėtinius. Į šią dešimtmečio šventę susirinko apie 2000 šios mokyklos auklėtinių, tėvų, artimujų, bei draugų.

 
Karatė diržų laikymo egzaminas Palangos oro uoste.

2018-06-09(Šeštadienis)
Palangos oro uostas, Liepojos pl.1

Egzamino pradžia visiems yra 13val.
Būtina su savimi turėti sportinę avalynę, kepurę nuo saulės, vandens, taipogi maikute po kimano jai bus vėsiau. 

Šis egzaminas bus šventė visai šeimai, tad kviečiame visus. Oro uostas pakvietė kavos ir maisto prekeivius, Vinetu kaimą.
Egzamino visi dalyviai ir kiti shodaniečiai su kimano  apie 17val. darysime bendrą parodomąją KATA ant nusileidimo tako.  Dėl informacijos teirautis savo instruktorių arba mokytojo Luko Kubiliaus (860027030). 

Informacija: Visi atvykstantys galės mašinas palikti palei kelią, tai jau suderinta su policija dėl stovėjimo. Taipogi prieš pat įėjimą kitoje gatves puseje yra miškelyje P3 stovėjimo aikštelė kur taipogi galima nemokamai bus palikti masinas.Jai kam kils problemų dėl nuvykimo į egzaminą prašome informuoti bandysime suderinti ir padėti.
 
Shodan 10mečio šventė


Kviečiame Jūsų visą šeimyną ir draugus į mūsų karatė kyokushin mokyklos "SHODAN" šventę. 

Vieta: ŠVYTURIO ARENA, Klaipėda 
Šventės pradžia: 19.00val. (Durys atidaromos 18:30val)

Šiais metais mūsų mokyklai sukanka 10 metų, tad turime paruošę specialią programą:
*SPECIALIOS dovanos vaikams.
* Vieno stipriausių Lietuvos karatė kiokušin klubų Akmenės "Energijos" parodomoji programa, klubo vadovas yra pirmasis 5dan juodo diržo meistras Lietuvoje, ilgus metus vienas geriausių Lietuvos trenerių išugdęs daugkartinius Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkus kaip Lukas Kubilius, Eventas Gužauskas, Donatas Imbras bei kitus; 
*GERIAUSIŲ 2017m. mokyklos auklėtinių apdovanojimai; 
*10-mečio apžvalga.
* Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio pagerbimas su 100 smūgiu. 
* BEATRICH koncertas. Jauna itin sparčiai kylanti atlikėja šiais metais laimėjo net du M.A.M.A. apdovanojimus. Jos daina "Superstar" tapo geriausia 2018m. daina. Taipogi pati atlikėja laimėjo "Metų proveržio" nominaciją.
* Renginio vedėjai: Kristupas Krivickas - Lietuvos žurnalistas, redaktorius, prodiuseris, televizijos laidų vedėjas bei karatė kyokushin juodo diržo meistras. Rita Pivoriūnaitė - daugkartinė Pasaulio ir Europos karatė kyokushin čempionatų prizininkė bei nugalėtoja, juod diržo meistrė, televizijos projektų "Delfinai ir žvaigždės", "Kviečiu šokti" dalyvė.
Tėvelius turinčius įmones ir norinčius prisidėti prie šventės organizavimo finansiškai ar įsteigti prizus vaikams prašome kreiptis pas mokytoją Luką (860027030)

 
Shodaniečiai įspūdingas pasirodymas Europos suaugusiųjų čempionate

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkus Skaistę Venckutę ir Eventą Gužauską puikiai pasirodžius Vroclave, Lenkijoje, vykusiame Europos kiokušin karatė čempionate ir laimėjus aukso medalius....

 
Shodaniečių triumfas Europos jaunių čempionate

Savaitgalyje Lenkijos Vroclavo mieste vykęs Europos jaunių 16-18m. čempionatas buvo itin sėkmingas karatė kyokushin mokyklos „SHODAN“ auklėtiniams. Po atkaklių kovų iškovota – 3 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimai.

 
Shodaniečių rinktinės pasiruošimas Europos čempionatui

 
Shodaniečiai 10 metus iš eilės Lietuvos stipriausia vaikų komanda.

Savaitgalyje Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų gimusių 2008-2004 metais karatė kiokušin čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 622 dalyviai iš 48 Lietuvos karatė mokyklų. Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai 10 metus iš eilės įrodė, kad jie šiuo metu yra patys pajėgiausi Lietuvoje. Antroje komandinėje įskaitoje liko Kuršėnų „Dao“ klubas, o trečioje Vilniaus „Ippon“ komanda.


 
Shodaniečių startas Vilniuje IPPON taurėje 2018

Sveikiname shodaniečius su puikiu startu Vilniaus Ippon taurės varžybose.
Iškovoti 52 aukso, 57 sidabro ir 105 bronzos medaliai. 
Shodaniečių iškovojo daugiausiai medalių Lietuvos kata čempionate

Savaitgalyje Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo ir karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję  7 aukso, 9 sidabro ir 17 bronzos apdovanojimų.

 
Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunių čempionate ir pirma komandinė vieta

Šį savaitgaly Tauragėje vyko vienas svarbiausių 2018m. karatė kiokušin renginių, tai jaunių U18 karatė kiokušin čempionatas, kuriame varžėsi patys stipriausi kovotojai iš visų Lietuvos klubų. Šios varžybos buvo svarbios tuom, kad tai buvo atranka į  gegužės mėnesį vyksiantį Europos čempionatą Lenkijoje. Kaip ir praitais metais sėkmingiausiai šiose varžybose pasirodė karatė mokyklos „SHODAN“ jaunių rinktinė, kuri pelnė net 5 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos apdovanojimus. Antroje vietoje liko Šiaulių „Tori“ komanda iškovojusi po vieną visų spalvų medalius, o trečioje vietoje Vilniaus „Ippon“ komanda su 1 auksu ir 1 sidabru.


 
Shodaniečiai įspūdingai startavo Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Šį savaitgaly Vilniuje vyko vienas svarbiausių 2018m. karatė kiokušin renginių, tai suaugusiųjų karatė kiokušin čempionatas, kuriame varžėsi patys stipriausi kovotojai iš visų Lietuvos klubų. Šios varžybos yra svarbios tuom, kad jų pagrindu bus formuojama suaugusiųjų rinktinė, kuri gegužės mėnesį gins Lietuvos garbę Europos čempionate Lenkijoje. Reikia pasidžiaugti, kad sėkmingiausiai šiose varžybose pasirodė karatė mokyklos „SHODAN“ suaugusiųjų rinktinė, kuri pelnė net 4 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos, taip pirmą kartą pavyko aplenkti kitas labai pajėgias Lietuvos karatė mokyklas ir iškovoti daugiausia medalių komandinėje įskaitoje. 
3 Shodan rinktinių stovykla 2018

 
Sveikiname Shodaniečius išlaikius karatė egzaminus. VALIO !!!

 

Puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Sekantis »

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Martynas Bušma

Martynas Bušma

 

Šiandien

Deividas Zelickas

Deividas Zelickas

 

Šiandien

Lukas Dunderas

Lukas Dunderas

 

Jūratė Milašiūtė po 4 dienų

 

Simonas Rimkus po 4 dienų

 

Agnė Gečaitė po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2018.12.15

Shodan Kalėdinė šventė ir geriausių 2018 sportininkų pagerbimo vakaras. Palangos koncertų salė. 14val.

2019.01.26

Lietuvos suaugusiųjų čempionatas

2019.02.09

Egzaminai 10-5 KYU. Klaipėda. LCC universitetas. 11val.

2019.03.03

Ippon taurė. Vilnius

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

     

MŪSŲ DRAUGAI

www.paysera.ltLCC tarptautinis universitetasStartaswww.port.ltmaistas sportui