LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Mokyklos nariai
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynėse.

 

Savaitgalyje Kaune Lietuvos vyko Lietuvos jaunučių gimusių 2000-2001m. žaidynių finalinis etapas. Šiose varžybose buvo varžomąsi ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir pagal savivaldybes, bei trenerių įskaitoje. Karatė mokyklos “Shodan” auklėtiniams tai buvo pirmas startas po vasaros atostogų.

Svarbiausia kova vyko -75kg. svorio kategorijoje, kurioje buvo varžomąsi ir dėl kelialapio į Europos čempionatą.  Paskutinėm minutėm paaiskėjus, kad šioje svorio kategorijoje iškrito vienas dalyvis atsirado šansas pakovot dėl vieto rinktinėje. Savo progos nepraleido ir čempionu tapo Dovydas Martišius, pirmoje kovoje Dovydas įveikė varžovą iš Akmenės, antroje palaužė palangiškio pasipriešinimą, o finale įveikė telšiškį. Dovydas parodė tikrą kovotojo charakterį, kadangi finalinėje kovoje klaipėdietis patyrė nosies traumą, nepaisant to jis sugebėjo tęsti kovą ir ją net laimėti.

Vaikinų tarpe svorio kat. -50 kg., čempionu tapo Maksimas Šorochovas , ir Matas Jonauskas -65kg., merginų tarpe sv.kat. +60kg įveikusi net 3 varžoves čempione tapo Ugnė Pėlikytė,

Kata (technikos demonstravimo ) rungtyje čempionu tapo Sergej Zemlianskij bei Viktorija Kopninaitė, o sidabro medaliu pasipuošį Ieva Budrytė ir Osvaldas Milašius, o bronzos medalį iškovojo Laura Žvaginytė.

Savo svorio kategorijose taip pat sidabro medalius iškovojo Enrika Raubutaitė ir Osvaldas Milašius, bronzos medaliais pasipuošė Ugnė Sadauskaitė, Ainaras Vaizgėla, Domantas Venclova, Alanas Butkus, Saulius Siaurusevičius, Viktorija Kopninaitė.

Karate kiokušin mokyklos “Shodan” treneriai Lukas Kubilius, Viktorija Kubilienė, Aivaras Baltmiškis, Tomas Struopus, Asta Dauskurtė, Gabrielius Stanevičius džiaugias puikiais auklėtinių rezultatais tokio aukšto lygio varžybose. Tikimasi, kad ši jaunoji karta netolimoje ateityje laimės pergales ne tik Lietuvoje bet ir tarptautinėse varžybose bei Europos čempionatuose.

 

GIMIMO DIENOS

Deilas Raišutis po 2 dienų

 

Benas Butkevičius po 4 dienų

 

Tomas Kaktavičius po 4 dienų

 

Mantas Sungaila po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

maistas sportuiwww.port.ltwww.paysera.lt
Startas