Warning: getimagesize(http://shodan.lt.krienas.serveriai.lt/images/kobushi2011/dsc_859183.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/bioeko/domains/shodan.lt/public_html/admin/modules/isvedimas/button_function.php on line 467
Karate klaipedoje | karate klaipeda | karate klubas | karate treniruotes Klaipėdoje | karate burelis
LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
Apie mokyklą
Mokyklos nariai
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečiams kelialapiai į Europos jaunių čempionatą

 

Savaitgalyje Vilniuje vykęs Lietuvos karatė kiokušin čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos jaunių 16-18m. karatė kiokušin kovotojos. Čempionatas buvo ir atranka į Europos čempionatą, kuris balandžio 8-9d. vyks Danijoje. Savo svorio kategorijose čempionais tapę kovotojai užsitikrino kelialapį į Europos čempionatą, o prizininkai tapo kandidatais į rinktinę. Pasibaigus varžyboms karatė mokykokla „Shodan“ džiaugės puikiais rezultatais iškovoti – 4 aukso, 4 sidabro, bei 5 bronzos apdovanojimai.

Merginų tarpe čempione svorio kategorijoje iki 50 kg. antrus metus iš eilės tapo Aistė Jankauskaitė. Sv.kat -55kg pirmą kartą Lietuvos čempione tapo Greta Bagdonaitė, tiek pusfinalio tiek finalo kovose Greta technišku kojos smūgiu pelnė pergalingus taškus ir efektingai laimėjo savo kovas, bronzos medalį šioje sv.kat. laimėjo Ainė Drėlingytė. Merginų sv.kat. +60kg. čempione tapo Marija Kubiliūtė, įveikusi visas savo varžoves shodanietė tapo Lietuvos čempione, o bronza pasipuošė Ieva Budrytė.

            Vaikinų tarpe nepralenkiamas buvo Benas Jankauskas kovojęs sv. kat. -60kg, Benas įtikinamai įveikė visus 4 savo varžovus ir tapo Lietuvos čempionu. Šioje svorio kategorijoje vicečempionu tapo Sergej Zemlianskij, o bronza pasipuošė Taironas Tilvikas.  Bronzos medalį -65kg.sv.kat. laimėjo Ronaldas Rusys, Dovydas Martišius tapo vicečempionu sv.kat. -70kg. Dovydas buvo vertas čempiono vardo ir jau faktiškai buvo laimėjęs finalinę kovą, bet netyčia atliko neleistiną smūgį po kurio varžovas nebegalėjo tęsti kovos. Efektingai kovojo ir kelią į finalą užtikrinamai įveikė Žygimantas Šniaukas -75kg. ir Ričardas Drugeika -80kg. Deja, abiem klaipėdiečiams finalinėje kovoje nepavyko įveikti savo varžovo, tad abu tapo Lietuvos vicečempionais. Bronzos medalį sv.kat. -80kg iškovojo efektingai kovojęs Dominykas Muntrimas, kuriam visai nedaug pritrūko iki pergalės prieš būsimą čempioną iš Kauno.

Visa karate mokyklos „Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi tokiais puikiais jaunių komandos startais. Taipogi garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję: Benedikta Abaravičiūtė, Viktorija Zibarova, Enrika Raubutaitė, Eimantas Šarkauskas, Lukas Kvietkauskas, Matas Jonauskas, Saulius Siaurusevičius, Antanas Jonušas, Lukas Bučys, Gediminas Škerba, Osvaldas Milašius.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Sergej Zemlianskij

Sergej Zemlianskij

 

Rokas Daugnora po 1 dienos

 

Deividas Kinderis po 2 dienų

 

Andrius Viktoravičius po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2018.02.25

Lietuvos suaugusiųjų čempionatas. Vilnius

2018.03.04

Lietuvos jaunių U18 čempionatas. Tauragė

     

MŪSŲ DRAUGAI

fotografijaLCC tarptautinis universitetaswww.asics.ltwww.pinigine.ltmaistas sportui