LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunučių čempionate

 

Savaitgalyje Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunučių (2001m.-2004m.) čempionatas, kuriame dalyvavo 400 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję daugiausia medalių – 9 aukso, 12 sidabro, 22 bronzos. Tame tarpe iškovoti ir 7 kelialapiai į Europos jaunučių čempionatą.

Vaikinų jaunučių gimusių 2002-2001m. amžiaus grupėje vyko atranka į Europos čempionatą, kuriame teisę dalyvauti iškovojo savo svorio kategorijų finalistai. Vaikinų tarpe sunkiausioje svorio kategorijoje +75kg nesulaikomas buvo Artūras Kuzminskas. Pirmoje kovoje Artūras laimėjo prieš labai pajėgų kovotoją iš Marijampolės Grantą Granicką, ketvirtfinalyje prieš vilnietį Arną Bučį, pusfinalyje nugalėjo jonavietį Mantą Stasiukonį, o finale po 2 pratęsimų įrodė pranašumą įveikdamas kaunietį Gytį Šišką. Šioje svorio kategorijoje puikiai kovoje ir nedaug iki finalo pritrūko Eimantui Kimėnui iškovojusiam bronzos medalį. Svorio kategorijoje -75kg sėkmingai kovojo ir bronzos medaliu pasipuošė Domas Mačernis. O 65kg.sv.kat. nepraliankamas buvo Edvinas Gerasimenko, pirmoje kovoje įveikęs Jorį Gurskų iš Anykščių, ketvirtfinalyje palaužęs kėdainiečio Karolio Kvedaro pasipriešinimą, pusfinalyje tik po pratęsimo ir svorio skirtumo nugalėjęs vilnietį Dmitrij Milziunčenkov, shodanietis prasiskynė kelią į finalą. Kitame šios kategorijos pusfinalyje su vienu pajėgiausių šios svorio kategorijos kovotoju šiauliečiu Danil Zubilin, kovojo kitas perspektyvus shodanietis Maidas Tarvydas. Per pratęsimą Maidas jau buvo perėmęs kovos eigą ir pradėjo įrodinėt savo pranašumą, deja susirinktos pražangos neleido nugalėti šioje kovoje ir į finalą pateko šiaulietis. Finale po atkaklios kovos su Maidu  šiaulietis buvo pavargęs ir nesugebėjo pasipriešinti Edvinui Gerasimenko, kuris ir tapo čempionu šioje grupėje, o Maidui atiteko bronzos medalis. Lengviausioje svorio kategorijoje -50kg. finale susitiko abu shodaniečiai, po atkaklios kovos pergalę atiteko Edvardui Petrauskui (ketvirtfinalyje įveiktas vilnietis Viktoras Popovas, pusfinalyje tauragiškis Kristupas Vytartas), o sidabro medaliu džiaugėsi Armandas Juška.

Merginų jaunučių gimusių 2001-2002m. amžiaus grupėje svorio kategorijoje +65kg čempione tapo Julija Balčiūtė, pirmoje kovoje Julija įveikė Samantą Liaudinskaitę iš Marijampolės, pusfinalyje nugalėjo vilnietę Dariją Šachovą, o finale tauragiškę Gabiją Gruzdytę. Bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Laura Žvaginytė. Svorio kategorijoje -65kg čempione tapo Guoda Pakalniškytė pirmoje kovoje Guoda įrodė savo pranašumą prieš tauragiškę Ūla Ivinskytę, antroje kovoje nugalėjo bendraklubę Viktoriją Kopninaitę, o finale įrodė savo pranašumą prieš kaunietę Gabiją Aleksandravičiūtę. Bronzos medaliu šioje svorio kategorijoje pasipuošė Gintarė Šėdytė. Svorio kategorijoje -60kg. vicečempione tapo Gabrielė Zakaraitė, visai nedaug shodanietei trūko iki aukso medalio kadangi buvo pranašesnė už savo varžove. -50kg. svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Ugnė Sadauskaitė.

2004-2003m. amžiaus grupėse skirtingose svorio kategorijose čempionais tapo: Arnoldas Žvinklys, Vaidas Tiominas, Dominykas Riauba, Marija Sekunda. Vicečempiono vardus iškovojo: Mindaugas Viščiūna, Modestas Jurgelis, Rokas Arlickas, Tomas Jurgaitis, Rimvydas Striaukas, Nojus Baranauskas, Tomas Konovalov, Dovydas Galyginas,  Ervinas Radžiūnas, Ugnė Kniežaitė. Bronzos medaliais džiaugėsi: Darius Merkulovas, Deividas Kaziulis, Tadas Petrauskas, Robertas Šlima, Gabrielius Skėrys, Kornelija Klastaitytė, Fausta Šerpetytė, Austėja Kaubrytė, Lukas Medvedevas, Aistis Kavaliauskas, Arnoldas Nikitin, Nikita Riabinin, Žymantas Gružininkas, Simas Fedosejevas, Mantas Lukšas, Edgaras Benetis, Gintarė Drungilaitė.

Karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ trenerių komanda: Lukas Kubilius, Viktorija Kubilienė, Tomas Struopus, Aivaras Baltmiškis, Gabrielius Stanevičius,  Asta Dauskurtė ir Eugenijus Dauskurtas džiaugiasi savo auklėtinių nuolatiniu tobulėjimu ir aukštais  pasiekimais Lietuvos jaunučių čempionate.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Jokūbas Kėdys

Jokūbas Kėdys

 

Vilius Minkevičius po 1 dienos

 

Rimantas Statkauskas po 1 dienos

 

Arnas Karpuchinas po 2 dienų

 

Eimantas Rusys po 3 dienų

 

Timotis Mikaločius po 3 dienų

 

Sergej Zemlianskij po 4 dienų

 

Rokas Daugnora po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.03.10

Ippon taurė. Vilnius

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

     

MŪSŲ DRAUGAI

www.paysera.ltStartasLCC tarptautinis universitetas
www.port.lt