LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Mokyklos nariai
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Belgijos atvirame čempionate

 

Savaitgalyje Belgijos Antverpen mieste vyko atviras šios šalies čempionatas, į kurį susirinko virš 300 dalyvių iš 12 Europos šalių. Šiose varžybos sėkmingai dalyvavo ir karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję 6 aukso, 7 sidabro ir 12 bronzos medalių.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje sunkiausioje svorio kategorijoje +85kg., Belgijos vicečempionu tapo Klaipėdos universiteto studentas Dominykas Juškevičius, pusfinalio kovoje klaipėdietis efektingu kojos smūgių į korpusą nokautavo varžovą iš Belgijos, o finale po pratęsimo nusileido kitam lietuvui Europos vicečempionui Antanui Klibavičiui.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje -75kg., bronzos medaliu pasipuošė Tautvydas Šniaukas. Pirmoje kovoje po dviejų pratęsimų Tautvydas įveikė pajėgų švedą, deja šios kovos metu klaipėdiečiui švedas neleistinu smūgiu praplėšė nosį, tad prireikė gydytojų pagalbos. Nepaisant to, kad medikai nenorėjo Tautvydui leisti tęsti varžybas, tačiau Tautvydas antroje kovoje per 10 s. efektingu kojos smūgiu į galvą nokautavo varžovą iš Prancūzijos. Pusfinalio kovoje sėkmingai priešintasi ispanui tačiau kovos pabaigoje patyręs ispanas vis dėlto įrodė savo pranašumą. Kovoje dėl trečios vietos jau nebuvo ko prarasti ir sukaupęs jėgas klaipėdietis galingom atakom pasiuntė du kart į nokdauną savo varžovą iš Belgijos bei iškovojo bronzos apdovanojimą.

Jaunių amžiaus grupėje merginų ir vaikinų tarpe skirtingose svorio kategorijose auksą iškovojo Benedikta Abaravčiūtė, vicečempionu tapo Sergej Zemlianskij, o bronzos medalius iškovojo Marija Kubiliūtė, Greta Bagdonaitė, Benas Jankauskas, Ainė Drėlingytė.

Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėje čempionais tapo Vykintas Kubilius, Ugnė Pėlikytė, Julija Balčiūtė, Darija Adomaitytė, Dominykas Riauba. Vicečempionais tapo Domantas Venclovas, Gustas Petrošius, Gabrielė Zakaraitė, Aras Kazakevičius, Augustas Pocius. Bronzos medaliais pasipuošė Matas Malinauskas, Marija Sekunda, Simas Fedosejev, Paulina Petrovaitė, Benas Bružas, Rebekas Krylova, Domas Jurkšas.

Belgijos atviras čempionatas buvo gera patirtis shodaniečiams, kurie kovojo ne pagal įprastas taisykles. Varžybų metu kovotojai dėvėjo veidą dengiančius šalmus ir buvo leistina visa net ir suaugusiųjų varžybose naudojama technika. Tokiom sąlygom kovoti yra ypač sunku bei tam reikalingas ypatingas pasiruošimas.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Tomas Rimkevičius

Tomas Rimkevičius

 

Šiandien

Greta Rupšytė

Greta Rupšytė

 

Vilius Jurkaitis po 2 dienų

 

Audrius Barbšys po 2 dienų

 

Aivaras Meškauskas po 2 dienų

 

Aurelija Kirnienė po 2 dienų

 

Domas Jurkšas po 2 dienų

 

Paulius Žymančius po 4 dienų

 

Julija Balčiūtė po 4 dienų

 

Vilius Leščiauskas po 4 dienų

 

Mantas Vaičikauskas po 3 dienų

 

Domantas Vasiljevas po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

Startas
LCC tarptautinis universitetaswww.paysera.ltwww.port.lt