LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodan karatė mokykloje 6 nauji juodi diržai

 

Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.

 

Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai praleist laisvalaikį, bet ir įgaut naujų žinių bei patirties, kelt savo meistriškumą. Stovyklos instruktoriai buvo patys žinomiausi ir labiausiai patyrę Lietuvoje karatė meistrai.

 

Karate kyokushin mokyklai „Shodan“ ši stovykla buvo ypatinga tuom, kad juodą karate diržą apsigynė net šeši shodaniečiai – treneris Gabrielius Stanevičius, Žygimantas Žukauskas, Skaistė Venckutė, Dominykas Juškevičius, Julius Urbonas ir Laurynas Vaičikauskas. Taip pat net 2 shodaniečiai apsigynė rudą diržą su juoda juostele – tai Vilius Lipnickas ir Laura Pikturnaitė.

Rudus diržus apsigynė Žygimantas Šniaukas, Matas Jonauskas, Edvinas Gerasimenko. Žalią diržą su ruda juostele išlaikė Marija Kubiliūtė, Ugnė Pėlikytė, Guoda Pakalniškytė, Rimantas Visockis. Žalio diržo egzaminą išlaikė Artūras Kuzminskas, Maidas Tarvydas, ir Gabrielė Zakaraitė.


Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko 2val -  jos metu reikėjo netik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė technika nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus (atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai atleikant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t.). Antra dalis buvo kovos, ji truko apie 1val. ir buvo įveikta nuo 15 iki 30 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravę shodaniečiai užtikrintai įveikė egzamino išbandymą.

 

Stovyklos dalyvių amžius buvo nuo 16 iki 60 metų. Karatė kyokushin kovos menas prieinamas visiems, juo užsiminėja ne tik profesionalūs kovotojai bet ir sveiką bei aktyvią gyvenseną propoguojantys žmonės, kiekvienas šiame kovos mene randa savo. Į šią stovyklą karate kiokušin mokykla „Shodan“ delegavo 18 dalyvių.


Karate kyokushin mokykla „SHODAN“ pradeda naują sezoną, ir ypatingai kviečia ne tik vaikus, bet ir suaugusius į „Sveikatingumo“ grupę, išbandyti karatė kyokushin kovos meno, atgauti arba pagerinti fizinę formą, bei siekti ir užsibrėžti naujų tikslų. Juodas diržas yra pasiekiamas visiems nesvarbu nuo kokio amžiaus yra pradedama sportuoti, tad nuoseklus tikslo siekimas ir tobulėjimas sukuria galimybes pasiekti viską.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Deividas Kuznecovas

Deividas Kuznecovas

 

Šiandien

Greta Lekniūtė

Greta Lekniūtė

 

Šiandien

Marius Januška

Marius Januška

 

Vidas Velijavas po 1 dienos

 

Mantas Tičkus po 1 dienos

 

Edvinas Gaubas po 2 dienų

 

Saulius Siaurusevičius po 2 dienų

 

Valentin Plotnikov po 2 dienų

 

Fausta Šerpetytė po 2 dienų

 

Jokūbas Baltusis po 3 dienų

 

Guoda Pakalniškytė po 3 dienų

 

Motiejus Pauliukevičius po 3 dienų

 

Arnas Šanta po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.02.02

Lietuvos suaugusiųjų čempionatas

2019.02.03

Egzaminai 10-5 KYU. Klaipėda. LCC universitetas. 11val.

2019.03.10

Ippon taurė. Vilnius

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

     

MŪSŲ DRAUGAI

Startaswww.port.lt
LCC tarptautinis universitetaswww.paysera.lt