LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
NVŠ programa
Naujienos
STOVYKLA 2018
Apie mokyklą
Treniruočių grafikas
2 proc. PARAMA
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Europos jaunimo čempionate shodaniečių medaliai

 

Savaitgalyje Lenkijos Kielce mieste vyko Europos jaunimo-studentų U22 čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės garbę gynė 8 shodaniečiai. Į šį Europos čempionatą susirinko beveik 200 dalyvių iš 20 Europos šalių.

Europos čempione svorio kategorijoje -60kg tapo LCC universiteto studentė Skaistė Venckutė. Shodanietė pirmoje kovoje galingu rankos smūgiu į korpusą iš varžybų eliminavo varžovę iš Ukrainos Anna Sas.  Pusfinalio kovoje Skaistė per pagrindinį laiką įrodė savo pranašumą prieš kovotoją iš Azerbadžano Solmaz Zeynalli, o finale po pratęsimo nugalėjo vengrę Ezster Kovacs.

Bronzos medaliu svorio kategorijoje +65kg džiaugėsi šiuo metu Vilniaus Universitete studijuojanti Laura Pikturnaitė, kur sėkmingai įveikus  ketvirtfinalio barjerą prieš lenkę Elizą Piotrovską, pusfinalyje turėjo pripažinti varžovės iš Vengrijos Robertos Vegerbaur pranašumą.

Bronzos medaliais vyrų svorio kategorijoje -80kg pasipuošė klaipėdiečiai VGTU studijuojantys Julius Urbonas ir Laurynas Vaičikauskas. Laurynas pirmoje kovoje net po 2 pratęsimo palaužė bulgaro Ivo Blagov pasipriešinimą, ketvirtfinalio kovoje buvo paskelbtas nugalėtoju prieš azerbaidžanietį Karim Eyubov, o pusfinalyje tik paskutinem kovos sekundėm neatsilaikė prieš Ukrainos kovotoją Ferents Rostyslav. Julius Urbonas pratęsimo metu ketvirtfinalyje efektingu kojos smūgiu į galvą pasiuntė į nokdauną varžovą iš Bulgarijos Todar Todarov, o pusfinalyje turėjo pripažinti būsimo čempiono iš Švedijos Rasmus Bergstrom pranašumą.

Sėkmingai Europos čempionate debiutavo Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos gimnazistas Taironas Tilvikas, bei Klaipėdos universiteto studentės Aistė Jankauskaitė ir Jūratė Milašiūtė, nepaisant to, kad nepavyko laimėti medalių shodaniečiai tikrai garbingai kovojo ir puikiai atstovavo šalį.

 

GIMIMO DIENOS

Vilhelmas Kačinskas po 151 dienų

 

Robertas Strakauskas po 2 dienų

 

Gvidas Kontautas po 2 dienų

 

Justas Gižas po 4 dienų

 

Saulė Minkevičiūtė po 4 dienų

 

Taironas Tilvikas po 5 dienų

 

Greta Aleksiejūtė po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.05.12

Lietuvos vaikų 2005-2009 Čempionatas

2019.06.08

Egzaminų laikymas. Klaipėda

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

2019.06.28

Europos U16, U18, U20 Čempionatas. Praha

2019.07.01

Shodan stovykla 1 pamaina. (2012-2007)

     

MŪSŲ DRAUGAI

LCC tarptautinis universitetas
Startaswww.port.ltwww.paysera.lt