LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
Kelionė į Šveicariją
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Lietuvos jaunių čempionate ir pirma komandinė vieta

 

Šį savaitgaly Tauragėje vyko vienas svarbiausių 2018m. karatė kiokušin renginių, tai jaunių U18 karatė kiokušin čempionatas, kuriame varžėsi patys stipriausi kovotojai iš visų Lietuvos klubų. Šios varžybos buvo svarbios tuom, kad tai buvo atranka į  gegužės mėnesį vyksiantį Europos čempionatą Lenkijoje. Kaip ir praitais metais sėkmingiausiai šiose varžybose pasirodė karatė mokyklos „SHODAN“ jaunių rinktinė, kuri pelnė net 5 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos apdovanojimus. Antroje vietoje liko Šiaulių „Tori“ komanda iškovojusi po vieną visų spalvų medalius, o trečioje vietoje Vilniaus „Ippon“ komanda su 1 auksu ir 1 sidabru.

Merginų sv.kat. -65kg. Lietuvos čempione tapo efektingai kovojusi Ugnė Pėlikytė. Ugnei jau pirmoje kovoje teko labai stipri varžove praitų metų Europos čempionato bronzos laimėtoja Goda Klapatauskaitė iš Vilniaus. Po atkaklios kovos ir pratęsimo Ugnė sugebėjo nugalėti vilnietę, o taipogi efektinga technika ankščiau laiko įveikė ir pusfinalio varžovę iš Jonavos, o finale nugalėjo komandos draugę Guodą Pakališkytę, kuriai atiteko sidabro medalis.

Merginų sv.kat. +65kg. finalas taipogi buvo shodanietiškas jame susitiko praitų metų Europos jaunučių U16 čempionė Julija Balčiūtė, ir Ieva Budrytė. Po atkaklios kovos ir pratęsimo laimėjo Ieva bei tapo Lietuvos čempione, o Julijai atiteko sidabro apdovanojimas. Bronzos medalį sv.kat. -55kg. iškovojo jaunių varžybų debiutantė Darija Adomaitytė. Darijai nedaug pritrūko iki pergalės, perspektyvioji klaipėdietė kovoje buvo šiektiek pajėgesnė už savo varžovę, bet atliko keletą neleistinų veiksmų, ko pasekoje pergalė atiteko varžovei iš Kauno.

Vaikinų sv.kat. -60kg. Lietuvos čempionu tapo efektingai kovojęs Sergej Zemlianskij, o -65kg.sv.kat. visas kovas ankščiau laiko efektinga techniką užbaigęs Edvinas Gerasimenko. -70kg. sv.kat. vicečempionu tapo Dovydas Martišius, klaipėdietis buvo vertas pergalės nes per pagrindinį laiką atliko taško vertą smūgį, tačiau teisėjams taško neskyrus kova buvo perkelta į pratęsimą, kurio metu varžovas išlgynimo kovą, o abejotinsa teisėjų sprendimas palankumą šį kartą skyrė varžovui iš Panevėžio. Bronzos medalius šioje svorio kategorijoje iškovojo Matas Jonauskas ir Antanas Jonušas. -75kg. sv.kat. Lietuvos čempionu tapo perspektyvusis Žygimantas Šniaukas , klaipėdietis niekam nepaliko jokių šansų ir visas kovas baigė ankščiau laiko, bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Saulius Siaurusevičius. -80kg.sv.kat. bronza atiteko Tomui Stulpinui, o +80kg. sidabrą iškovojo Dominykas Muntrimas. 

Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi savo auklėtinių puikiais rezultatais aukščiausio lygio varžybose. Prizines vietas užėmę shodaniečiai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę bei daugumą jų dalyvaus jau gegužės mėnesį Europos jaunių čempionate Lenkijoje. Shodaniečiai dar kartą įrodė savo pajėgumą ir tai kad yra vieną stipriausių komandų Lietuvoje.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Matas  Stankus

Matas Stankus

 

Šiandien

Domantas Staupelis

Domantas Staupelis

 

Egidijus Simanauskas po 2 dienų

 

Gvidas Drobenko po 2 dienų

 

Evaldas Galbuogis po 2 dienų

 

Ernestas Riepšas po 3 dienų

 

Erika Jokubauskaitė po 5 dienų

 

Rosita Megelinskaitė po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.06.08

Egzaminų laikymas. Klaipėda

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

2019.06.28

Europos U16, U18, U20 Čempionatas. Praha

2019.07.01

Shodan stovykla 1 pamaina. (2012-2007)

2019.07.07

Shodan stovykla 2 pamaina. (2007-2002))

     

MŪSŲ DRAUGAI

maistas sportuiwww.paysera.ltLCC tarptautinis universitetaswww.port.lt