LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodan 10mečio šventė ir geriausių sportininkų pagerbimo vakaras

 

Savaitgalyje karate kyokushin mokykla „Shodan“ Klaipėdos Švyturio arenoje šventė 10 metų sukaktį, bei pagerbė geriausius praito sezono savo auklėtinius. Į šią dešimtmečio šventę susirinko apie 2000 šios mokyklos auklėtinių, tėvų, artimujų, bei draugų.


Šventės metu sveikinimo žodį tarė Klaipėdos miesto administracijos direktorius Saulius Budinas, Akmenės karate kyokushin klubas “Energija” shodaniečiams dovanojo įspūdingą karatė parodomąją programą, o šventės gale visus shodaniečius savo dainomis sveikino jaunoji bei sportiškoji atlikėja “Beatrich”. Geriausias vaikų amžiaus grupės sportininkais buvo išrinkti Emilija Česnakaitė ir Aras Kazakevičius. Jaunučių amžiaus grupėje nepralenkiami buvo Europos čempionatuose iškovoję aukso medalius Artūras Kuzminskas, Edvardas Petrauskas, Julija Balčiūtė, bei visose varžybose nugalėjęs Dominykas Riauba, suaugusiųjų ir jaunių amžiaus grupėje nugalėjo Pasaulio bronzos laimėtojas Eventas Gužauskas, bei Europos suaugusiųjų vicečempionė Monika Ryžkovaitė, ir Europos jaunimo čempionė Skaistė Venckutė.


Per 10 metų mokykla pasiekė iš tiesų įspūdingų rezultatų.  Shodaniečiai 10 metų iš eilės laimi Lietuvos moksleivių taurės varžybas ir yra pripažinti stipriausia Lietuvos moksleivių komanda. Taipogi jau 10 metų kaip kasmet mūsų vaikų, jaunučių ir jaunių rinktinės iškovoja daugiausia medalių už kitus karatė kiokušin klubus, kurių šiuo metu Lietuvoje yra virš 50.
2015m. mokytojas Lukas Kubilius karate Olimpiadoje Japonije tarp 134 dalyvių iškovojo bronzą, taip pat 2013m. laimėtas sidabras Pasaulio taurės varžybose, o 2017m. bronza Pasaulio taurės varžybose. 2017m. bronza KWU pasaulio taurės varžybose pasipuošė ir Eventas Gužauskas, kuris 2016m. tapo absoliučiu Europos čempionu. 2017m. Monika Ryžkovaitė tapo pirmąją shodaniete, kuri iškovojo sidabrą Europos suaugusiųjų čempionate.
2017m. karatė kyokushin mokykla „Shodan“ prisijungė prie Vilties judėjimo Klaipėdos mieste. Savo kovas shodaniečiai ir varžybų svečiai skiria visiems kas kovoja su onkologinėmis ligomis ir remia Šv.Prancičkaus onkologijos centrą. Praitais metais šiose varžybose startavo 1100 dalyvių iš 7 Europos šalių, šios varžybos tapo pačios didžiausios karatė kyokushin varžybos Europoje.

 Karatė mokykla “Shodan” sako didelį ačiū visiems savo auklėtinių tėveliams, kurie patikėjo savo vaikus į Shodan mokyklos trenerių renkas, bei veda juos į karatė treniruotes, o taipogi draugams ir visiems savo remėjams ir partneriams, be kurių pagalbos tokia graži šventė būtų neįmanoma.

Shodan karatė mokykla yra viena stipriausių Europoje ir Pasaulyje, per 10 metų net 178 kartus shodaniečiai tapo Lietuvos rinktinės nariais. Europos jaunių, jaunučių, suaugusiųjų čempionatuose iškovoti 37 aukso, 17 sidabro, 34 bronzos medaliai. Pirmieji „Shodan“ aukso medaliai buvo iškovoti 2008m. Europos jaunių čempionėm tapo Julija Glotovaitė ir Raminta Pitrėnaitė, o suaugusiųjų Lukas Kubilius. Kai kurie shodaniečiai demonstravo neįtikėtiną stabilumą tapdami keliskart iš eilės Europos čempionais: Laurynas Vaičikauskas 4 kart Europos čempionas, o Skaistė Venckutė, Monika Ryžkovaitė, Rima Barusaitė ir Monika Tydikaitė 3 kart Europos čempionės.
 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Veronika Timakova

Veronika Timakova

 

Šiandien

Eimantas Pikturna

Eimantas Pikturna

 

Justina Vrašinskaitė po 2 dienų

 

Edgaras Malcius po 2 dienų

 

Deilas Raišutis po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

maistas sportuiwww.port.lt
StartasLCC tarptautinis universitetas