Parama Shodan Dojo - Sporto namams

Paremk dabar
surinkta suma: 4270 €
mūsų tikslas: 25000 €
HAJIME
KAMAETTE
GOKAI
YASUME
YAME
17.08% / 100%
Rėmėjai:
Rimantas Visockis: 200 €
Egidijus : 50 €
Lukas: 50 €
daugiau

Kviečiame visus galinčius prisidėti asmenine parama įrengiant karate kyokushin mokyklos „Shodan dojo - sporto namus“

Jau seniai svajojame turėti savo Shodan mokyklos dojo ir šiuo metu ši svajonė virsta realybe, tačiau tam reikalinga visų Jūsų pagalba. Norime įsirengti sporto sales ir sudaryti sąlygas kuo daugiau shodaniečių sportuoti bei kelti savo meistriškumą, ne tik treniruočių salėse, bet ir fizinio pasirengimo erdvėje. Ateityje planuojame pradėti vykdyti įvairaus pobūdžio užsiėmimus ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Stengsimės sudaryti sąlygas, kad visa šeima galėtų fiziškai ir dvasiškai tobulėti, vykdysime dienos stovyklas, seminarus ir mokymus. Šiuo metu Shodan Dojo (Adresas: Taikos pr. 68) sportuoja apie 80 vaikų, manome, kad užbaigus remonto darbus, metų bėgyje sportuojančių skaičius išaugtų iki 200.

“Shodan“ – ne tik karatė mokykla, kuri fiziškai ir dvasiškai ugdo vaikus ir jaunimą, bet tai karatė mokykla su geriausiais rezultatais Lietuvoje ir vienais geriausių Europoje ir Pasaulyje. Vienintelis klubas Lietuvos kyokushin istorijoje jau 13 metų iš eilės yra pats stipriausias “Lietuvos moksleivių taurės varžybose”. Jau daugiau nei dešimt metų iš eilės shodaniečiai iš Europos U16, U18, U20 ir suaugusiųjų čempionatų grįžta su apdovanojimais. Kasmet ženkli dalis Lietuvos rinktinės yra sudaryta būtent iš Shodan mokyklos auklėtinių, o paruoštų rinktinės narių ir prizininkų skaičius greitai perkops šimto žmonių ribą. Išugdėme daugiau nei 30 juodų diržų. Ne vienas vaikas pradėjes savo karatė kelionę mūsų mokykloje vėliau tapo ir Shodan mokyklos treneriais.

Pradedame antrą „Shodan dojo – sporto namų“ įrengimo etapą. Pirmame etape įrengėme 100 kv.m. sporto salę su drabužinėm ir sanmazgu. Antrojo etapo tikslas perplanuoti patalpas, taip, kad būtų įrengta mažoji karatė salė (80kv.m.), didžioji karatė salė (130kv.m.), fizinio pasirengimo – treniruoklių salė (130 kv.m.), 6 persirengimo kambariai, dušinės, tualetai.

Reikalingi atlikti darbai ir jų vertė:
- Griovimo darbai 9600 Eur.
- Santechnikos ir vandentiekio pravedimas ir įrengimas (parama darbu, kurį atlieka tėvelis Rimas, medžiagų kaina nuo 800 Eur.)
- Betonavimo darbai (darbus organizuoja bei pasirūpina kokybišku ir geru betonavimu tėvelis Martynas UAB "Martbera") bus betonuojama 500kv.m. kaina 5000 Eur.
- Lubų apšildymas poliuretanu 500kv.m. kaina apie 9000 Eur.
- Fasado apšiltinimas ( darbus organizuoja ir pasirūpins kokybišku ir geru apšiltinimu tėvelis Aidas ) kaina apie 10 000 Eur.
- Vidinių pertvarų išmūrijimas (parama darbu, o jo atlikimą organizuoja tėvelis Marius, UAB Maviga Group ), medžiagų kaina 5000 Eur.
- Elektros instaliacijos darbai (parama darbu ir medžiagomis, kurią organizuoja tėvelis Rolandas).
- Apdailos darbai (paramą medžiagomis suteikia tėvelis Arnoldas) darbų kaina nuo 5000 Eur.
- Fasado apšiltinimo projektas 600 Eur.
- Šilumos tinklų projektas šildymui įsivesti 1200 Eur.
- Šildymo sistema ir jos įvedimas nuo 3000 Eur.
- Vėdinimo sistema ir jos įvedimas nuo 3000 Eur.
- Dangos įrengimas nuo 4000 Eur.
Viso šio etapo išlaidos 56 200 Eur.

SUSISIEKITE

83859

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt