Vitaminai ir papildai

Level YOU 2.0 - tai medicininį išsilavinimą įgiję žmonės: farmacijos specialistas, gydytojas- traumatologas bei visuomenės sveikatos specialistas, puikiai išmanantys klasikinius gydymo metodus, kurie remiantis savo žiniomis ir patirtimi sukūrė savo aukščiausios kokybės maisto papildų šeimą YOU 2.0 – draugiškus sprendimus Jūsų kūnui.

Level YOU 2.0 Shodan klubo sportininkams suteikia net 10 proc. nuolaidą (kodas: shodan10) visiems vitaminams ir papildams!

Vitaminus ir papildus galite įsigyti čia: https://levelyou2.com/lt/collections/for-physical-activity

Level You 2.0 izobalansas yra šarminantys multivitaminų ir mineralų milteliai. Vakarų dieta yra laikoma rūgštinančia dėl gausaus riebalų, cukraus, druskos vartojimo ir mažo šarminančių vaisių bei daržovių vartojimo. Dėl to dingsta rūgščių-šarmų pusiausvyra.

Multivitaminai ir mineralai užtikrina, kad gautume reikalingų medžiagų, jeigu negauname jų pakankamai su maistu. Jie papildo vitaminų ir mineralų atsargas esant trūkumui, kurį sukelia ligos, nepilnavertė mityba, nėštumas, virškinimo sutrikimai, medikamentų vartojimas ir t.t.

Nauda:

 

 

Level You 2.0 kreatinas yra mėgiamas sportininkų, nes padidina pratimų efektyvumą, jėgą ir raumenų masę.

Level You 2.0 proteinas sudarytas is pieno išrūgų. Jos yra laikomos aukščiausios kokybės baltymais, nes turi visas 9 nepakeičiamąsias amino rūgštis ir ypač didelę koncentraciją leucino, kuris inicijuoja baltymų gamybą raumenyse.

Proteinas vartojamas svorio kontrolei, imuniteto valdymui, kraujo spaudimo mažinimui, liesos masės auginimui.

Kolagenas yra natūralus organizmo baltymas. Tai svarbi jungiamojo audinio dalis, kuri suteikia atramą, lankstumą ir formą audiniams, palaiko ir saugo vidinius organus. Level You 2.0 gamina dažniausiai žmogaus organizme aptinkamo kolageno — I tipo (odoje, sausgyslėse, kauluose, raiščiuose, dantyse), II tipo (kremzlėse ir sąnariuose) ir III tipo (odoje, raumenyse, kraujo ląstelėse). Level You 2.0 kolageno papildai gali pagerinti odos, sąnarių, raiškių ir klaujagyslių bei kaulų būklę.

Omega-3 yra ląstelių membranų sudėtyje. Kadangi Omega-3 yra priešuždegiminės ir tarsi „apsaugančios“, jos gali veikti uždegimo paveiktas sritis.

Level You 2.0 maisto papildai Omega-3 teigiamai veikia:

Level You 2.0 papilduose esantis vaisių ekstraktas yra polifenolių ir antioksidantų šaltinis. Jie slopina užgedimą, veiki antimikrobiškai, priežvėžiškai.

Level You 2.0 kanapių baltymai yra skaidulų šaltinis. Jie padidina suvartojamą baltymų kiekį, mažina riziką išsivystyti lėtinėms degeneracinėms ligoms, veikia kaip antioksidantas.

Level You 2.0 skaidulinės medžiagos išgaunamos iš akacijos dervos. Jos yra lengviau virškinamos, nesukelia šalutinio poveikio (vidurių ir pilvo pūtimas, pilvo spazmų, viduriavimo), kai dozė siekia 30 g per dieną. Tai yra prebiotikas — maistas žarnyno bakterijoms. Skaidulos mažina cholesterolio kiekį, reguliuoja tuštinimąsi, užtikrina sveiką žarnyno veiklą, padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje ir išlaikyti sveiką svorį.

Level You 2.0 serapeptazė yra baltymus skaidantis fermentas. Ji veikia tik negyvus pažeistus audinius, padėdama mažinti uždegiminius procesus ir jų sukeliamą skausmą. Serapeptazė (dar vadinama seratiopeptidazė) yra fermentas, išgaunamas iš bakterijų rūšies Serratia marcescens, natūraliai atsirandančio šilkaverpių žarnyne. Serapeptazę pirmieji 1957 metais panaudojo japonai.

Nauda:

Level You 2.0 gliukozaminas padeda išsaugoti kremzlines ląsteles. Apart to, jis naudongas odos buklei, gydant osteoartritą, kai pantioksidantų šaltinis.

Level You 2.0 Detoxoset ir gauromedžio arbatos skirtos norintiems išsivalyti organizmą bei pagerinti virškinimo, instų veiklą.

Vitaminus ir papildus galite įsigyti čia: https://levelyou2.com/lt/collections/for-physical-activity

Nuolaidos kodas: shodan10

SUSISIEKITE

16408

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt