7 Shodaniečiai iškovojo teisę dalyvauti Europos jaunimo čempionate

Savaitgalyje Kuršėnuose S.Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunimo čempionatas. Čempionate sportininkai varžėsi ne tik dėl prizų, bet ir dėl kelialapių į Europos Kyokushin Karate jaunimo (studentų)  čempionatą, kuris vyks gruodžio 2-3 dienomis Vroclave (Lenkija).

Šiose varžybose karate kyokushin mokyklą „Shodan“ atstovavo 8 sportininkai, ir net 7 iš jų pademonstravę aukštą meistriškumą bei efektyvią kovos techniką tapo prizininkais taip užsitikrindami teisę atstovauti ne tik miestą, bet ir šalį Europos karate kyokushin čempionate Lenkijoje.

Čempionu svorio kategorijoje +85kg tapo Klaipėdos Universiteto studentas Egidijus Stanaitis, po atkaklių bei įnirtingų kovų įveikęs visus savo varžovus. Kitas šio universiteto studentas Tomas Struopus iškovojo bronzos medalį sv.kat. -85kg.

Sidabro medalius iškovojo Tautvydas Šniaukas sv.kat -70kg. (Klaipėdos Valstybinė Kolegija), Rosita Magelinskaitė sv.kat. -65kg (LCC universitetas), bei Naglis Piatkovskis sv. katg. -65kg. (KTU). Taipogi bronzos medaliais pasipuošė Raminta Pitrėnaitė sv.kat. -60kg. (VRU)  ir Joana Tydikaitė sv.kat.-55kg.

Taipogi Naglis Piatkovskis buvo apdovanotas specialia organizatorių taure už pademonstruotą kovos dvasią ir ryžtą nugalėti. Naglis labai sunkioje pusfinalio kovoje nugalėjo labai patyrusį ir daugkartinį Lietuvos čempionatų prizininką varžovą iš Kuršėnų.

Sportininkus varžyboms sėkmingai paruošęs karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas, Lukas Kubilius džiaugiasi itin puikiais rezultatais bei iškovotomis vietomis nacionalinėje rinktinėje. Šie sportininkai yra pavyzdys visai augančiai jaunajai kartai  - nuo pat vaikystės ( kai kurie nuo 6-7m.) pradėję lankyti karate treniruotes, nuosekliai bei ryžtingai sportuodami jie ne tik per eilę metų pasiekė aukščiausių sportininių rezultatų, bet ir sėkmingai mokėsi mokykloje, o dabar pradėjo studijuoti bei siekti naujų aukštumų moksle. Nuoseklus ir ryžtingas tobulėjimo siekimas net tik sporte, bet ir moksle, turi būti ta varomoji galia, kuri veda vaikus ir jaunimą į priekį.