Shodan.lt naujienos

06/102022

Artėja kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas!

Karate kyokushin Vasaros diržų laikymo egzaminas Palangoje oro uoste forma. Gerb. Tėveliai, prašome užpildyti egzamino laikymo formą.   Egzamino laikai: 12val egzamino pradžia. Palangos oro uostas. (Renkamės 11.20) Rekomenduojame atvykti anksčiau, kadangi gali tekt užtrukti kol susirasit vietą automobiliui prisiparkuot. Laukiame Jūsų su Šeima. Renginio programa: 12val. Karatė kiokušin diržų laikymo egzaminas, o po jo iškart 15val. Shodan geriausių 2021m. Sportininkų pagerbimo šventė. Specialus renginio svečias, pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas, Jurgis Kairys, kuris dovanos mums kvapą gniaužiančius pasirodymus. Šventė yra dalinai finansuojama iš Klaipėdos miesto savivaldybės. Svarbi informacija: * Esant blogam orui pasiimtui lietpalcius. *

05/132022

Lietuvos Karate Kyokushin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas

„Shodan“ sportininkai – geriausi Lietuvoje Gegužės 7 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Karate Kyokushin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos karate klubų ir buvo išaiškinti stipriausi sportininkai, kurie Lietuvą atstovaus Europos čempionate. Klaipėdos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ auklėtiniai čempionate iškovojo net 26 medalius, iš kurių: 10 aukso, 6 sidabro ir 10 bronzos. „Shodan“ klubas buvo ne tik 1 vietoje visose amžiaus grupėse, bet ir bendroje klubų įskaitoje. Čempionais vaikinų jaunių amžiaus kategorijoje tapo: Tomas Konovalov, Donatas Zeigis, Titas Špėgis, Dovydas Galyginas. Čempione merginų jaunių amžiaus kategorijoje tapo Greta Intaitė. Čempionu vaikinų jaunuč

04/122022

Lietuvos vaikų čempionatas

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karate klubų. Daugiausiai medalių iškovojo ir bendroje įskaitoje pirmi tapo Karate Kyokushin klubas „Shodan“, kurio sportininkai iškovojo 27 aukso, 48 sidabro ir 89 bronzos medalius ir iš viso parsivežė net 164 medalius. Čempionais tapo: Kristupas Kiminius, Emil Burdin, Greta Vaitekūnaitė, Julius Bruzdeilinas, Aras Barzdžius, Vykintas Kubilius, Barbora Latakė, Lėja Mendelytė, Juozas Jonkus, Herkus Šimkevičius, Herkus Kaminskas, Ugnė Paulauskaitė, Aistė Butvydaitė, Artiom Brianskij, Dovydas Ūselis, Emilis Diržininkas, Gabija Kniežaitė, Nojus Mikuckis, Augustas Ambrazaitis, Artiom Kostyrev, Emilis Girdenis, Jori

03/242022

Shodaniečiai iš „IPPON CUP 2022“ parvežė net 40 aukso medalių

Kovo 13 dieną vyko IPPON klubo organizuojamos vienos didžiausių Lietuvoje varžybų „IPPON CUP 2022“. Šiose varžybose dalyvavo Klaipėdos kiokušin karate klubo „Shodan“ sportininkai. Bendroje įskaitoje klubas užėmė pirmąją vietą ir 40 aukso, 47 sidabro ir 85 bronzos medalius. Čempionais tapo: Pijus Berezijus, Kristupas Kiminius, Erikas Adomavičius, Emil Burdin, Sa

02/112022

Shodan sportininkai Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Karate Kyokushin suaugusiųjų čempionatas, kuriame pasirodė geriausi šalies sportininkai. Šiame čempionate Klaipėdos karate kiokušin mokykla „Shodan“ iškovojo 11 medalių – 3 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos. „Shodan“ sportininkai dalyvavo komandinėje kata rungtyje, kata ir kumite rungtyse. Komandinėje kata rungtyje „Shodan“ klubą atstovavo Joana Tydikaitė, Monika Tydikaitė ir Matas Jonauskas, kurie užėmė 2 vietą. Kata rungtyje vyrų tarpe dalyvavo Matas Jonauskas, kuris užėmė 3 vietą. Moterų tarpe sėkmingai debiutavo Greta Intaitė, Monika Tydikaitė ir Joana Tydikaitė. Kumite rungtyje moterų +65 kg svorio kategorijoje pirmą kartą suaugusiųjų čempionate dalyvavo Marija Sekunda. Finalinėje kovoje užsispyri