Shodan.lt naujienos

12/202019

Ippon Kalėdinis turnyras 2019

 Karate mokyklos “SHODAN” sportininkai gruodžio 15 d. dalyvavo turnyre Vilniuje, kuris pritraukė rekordinį dalyvių skaičių - varžėsi beveik tūkstantis jaunųjų kovotojų iš 20 miestų, 32 Lietuvos klubų, o taip pat svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos. Galima pasidžiaugti puikiais rezultatais - iškovoti 39 aukso, 44 sidabro ir 90 bronzos apdovanojimų.   Čempionais tapo: Jonas Skarbalius, Vykintas Kubilius, Mingailė Simaitytė, Aistė Butvydaitė, Agota Marija Granickaitė, Matas Mockus, Mia Beata Jaugelavičiūtė, Gertrūda Bendinskaitė, Neda Kontvainytė, Gabija Kniežaitė, Denas Razmas, Artiom Brianskij, Goda Surgautaitė, Deimantė Domeikytė, Karina Davydova, Gerda Tėvelytė, Aurimė Butkutė, Ąžuolas Valčiukas, Julius Antonovičius, Joshua Jakštas, Augustas Ambrazaitis, Povila

12/032019

SHODAN Kalėdos. Geriausių 2019 metų sportininkų apdovanojimai.

Kalėdos atkeliauja ir į karate kyokushin mokyklos „SHODAN“ šeimą. Kviečiame Jūsų visą šeimyną ir draugus į mūsų karatė mokyklos šventę.  Data: 2019 m. Gruodžio 22 d. (sekmadienis). Vieta: Palangos koncertų salė, Palanga. Šventės pradžia: 15:00 val. (durys atidaromos 14:30 val.). Šie metai ypatingi, kartu su visa karatė šeima sutiksime artėjančias šventes bei pagerbsime geriausius 2019 m. sportininkus. Programa: - 2019 m. sezono APŽVALGA. - Žaidimai, prizai bei dovanos šventės dalyviams, siurprizai ir staigmenos. - GERIAUSIŲ 2019 m. mokyklos auklėtinių apdovanojimai. - Karatė mokyklos “SHODAN” trenerių kalėdinis pasirodymas. - Kalėdinis šventinis FEJERVERKAS. Tėvelius turinčius įmones ir norinčius prisidėti prie šventės organizavimo finansi

11/272019

Jau 12 metų stipriausi Lietuvoje!

Kyokushin karate mokykla “SHODAN” - jau 12 metų iš eilės stipriausias karate klubas Lietuvoje! Lapkričio 24 d. Kėdainiuose įvyko kasmet šimtus dalyvių sutraukiančios varžybos - Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurė. Varžybose dalyvavo virš 900 dalyvių net iš 46 klubų. Klaipėdos mokyklą atstovavo 249 dalyviai. “SHODAN” klubo sportininkai iškovojo 19 aukso, 26 sidabro ir 51 bronzos apdovanojimą. Varžybų nugalėtojais savo amžiaus grupėje tapo: Gertrūda Bendinskaitė, Erika Majer, Aurimas Dikšaitis, Karolina Radžiūnaitė, Natalija Vitkutė, Artiom Kostyrev, Kamilė Kurlinkutė, Gerda Tėvelytė, Benita Kučinskaitė, Orinta Malinauskaitė, Aronas Valašinas, Augustas Pocius, Ieva Krenciūtė, Donatas Zeigis, Ugnė Pėlikytė, Donatas Pokamoris, Tomas Konovalov, Povilas Mačiu

11/132019

Waterpoort Cup 2019

Spalio 19 d. Karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo apie 300 kovotojų iš 8 šalių. Kiekvienas sportininkas turėjo bent dvi kovas, o norint tapti čempionu, reikėjo laimėti prieš 3-4 varžovus.   Suaugusiųjų grupėje, moterų iki 65 kg svorio kategorijoje, čempione tapo Erika Rukšėnaitė. Pirmoje kovoje užtikrintai įveikta Olandijos kovotoja, antroje kovoje nugalėta Ukrainos sportininkė, o finale kova vyko su stipria varžove iš Lietuvos - Evelina Bidžanova. Po pratęsimo teisėjai pergalę skyrė Erikai. Vyrų iki 80 kg svorio kategorijoje 3 vietą laimėjo Tautvydas Šniaukas. Pirmoje kovoje buvo įveiktas varžovas iš Šveicarijos, tačiau pusfinalyje buvo nusile

10/212019

Kauno čempionatas 2019

Spalio 12 d. įvyko pirmosios šio sezono varžybos, Kauno čempionatas 2019 - "Let's join the fight together".   Varžybos suvienijo per 500 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Danijos. Buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl onkologinėmis ligomis sergančių vaikų. Dalis surinktų lėšų skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui.   Buvo iškovota 11 aukso, 15 sidabro ir 21 bronzos medalis. Šių varžybų prizininkais tapo:   1 vieta: Greta Intaitė, Marija Sekunda, Tomas Konovalov, Martynas Jonelis, Urtė Saunoriūtė, Živilė Bružaitė, Aras Kazakevičius, Ieva Krenciūtė, Martin Kumpis, Sergej Danilov, Titas Špėgis.   2 vieta: Aronas Valašinas, Nikita Pimachin, Modestas Jurgelis, Denisas Sereckis, Gvidas Kantautas, Mantas Galgzdys, Urtė Zabu

09/022019

Naujas Karatė sezonas nuo Rugsėjo 4-5 d.!

Naujas karatė sezonas nuo Rugsėjo 4-5 d.!  Tikimės, kad puikiai praleidote vasarą, pailsėjote ir esate pasiruošę naujiems iššūkiams.  Tikriname treniruočių tvarkaraščius ir susitinkame treniruotėse, Osu!

05/192019

Shodaniečių pergalės Šveicarijos čempionate

Savaitalyje Šveicarijoje vyko atviras šios šalies vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas į kurį susirinko virš 300 dalyvių iš 13 šalių, sulaukta svečių ne tik iš Europos, bet ir iš tolimosios Kanados, bei Kazakstano. Šiose varžybose patirties sėmėsi karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ komanda. Po atkaklių kovų shodaniečiai iškovojo 15 prizinių vietų – 2 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

05/012019

Shodaniečių iškovojo daugiausiai kelialapių į Europos čempionatą

Savaitgalį Kėdainiuose vykęs Lietuvos kiokušin karate jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Klaipėdos karate kiokušin mokyklai ,,Shodan” buvo labai sėkmingas – komandinėje įskaitoje su 14 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos medaliais ,,Shodan” mokykla užėmė pirmąją vietą.

04/112019

Shodan FILMAS apie Lietuvos rinktinę ir shodaniečius joje.

Karate kyokushin mokykla “Shodan” pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje sukūrė intervių filmą, kuriame gabiausi mokyklos auklėtiniai dalinasi mintimis bei savo keliu į Europos čempionatą, vykusį 2018 metais Vengrijos sostinėje Budapešte. Filme sportininkai pasakoja apie savo pirmas treniruotes ir įspūdžius jų metu, dalinasi savo stipriosiomis savybėmis, kuriomis išsiskiria iš kitų, išduoda su kokiais sunkumais jiems tenka susidurti karate kelyje bei kas juos motyvuoja siekti aukštumų ir nepasiduoti iššūkiams.

Interviu filme galima išgirsti žymių karate kyokushin sportininkų mintis. 2016 metų Europos absoliučios svorio kategorijos čempionas, 2018 metų Europos sunkaus svorio kategorijos čempionas, pasaulio taurės prizininkas Eventas Gužauskas dalinasi savo patirtimi karate kelyje bei linki jaunųjų karatistų tėvams visad motyvuoti vaikus siekti aukštumų ir skatinti niekada nepasiduoti. Taip pat 2018 metų Europos čempionė, geriausia kovotoja pripažinta Skaistė Venckutė pasakoja apie savo karate kelią, įvardina, ką jai reiškia atstovauti Lietuvą Europos čempionate ir jauniesiems karatistams linki dirbti ir stengtis taip, kad vieną dieną jų parašas taptų autografu.

„Shodan“ mokykla tikisi, kad šis filmas padės jauniesiems sportininkams judėti pirmyn ir siekti savo tikslų. Viliamasi, kad kiekvienas šiame filme ras motyvacijos ir išgirs įkvėpiančių minčių, kurios neleis pasiduoti iškilus sunkumams. 

03/152019

Shodaniečių medalių lietus Ippon Cup 2019

Vilniuje vykusiame Ippon cup turnyre dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, į šias varžybas iš įvairiausių Lietuvos miestų susirinko beveik 1000 dalyvių. O jų tarpe patirties sėmėsi net 450 karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtinių.  Reikia pasidžiaugti puikiais rezultatais - iškovota 52 aukso, 83 sidabro, 145 bronzos medaliai!

03/012019

Shodaniečiai iškovojo daugiausia pergalių Lietuvos čempionate

Savaitgalį uostamiestyje vykęs Lietuvos kyokushin karate kata čempionatas išaiškino techniškiausius jaunuosius kata meistrus, kurių tarpe ir Klaipėdos kyokushin karate mokyklos „Shodan“  sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo 16  karate kyokushin klubų sportininkai, o daugiausia net 43 medalius iškovojo „SHODAN“ mokykla -  6 aukso, 19 sidabro ir 17 bronzos medalius.

02/012019

Shodaniečių egzaminų žiemos egzaminų sesija. VIDEO

01/102019

Shodaniečiai - geriausi Lietuvos 2018m. karatė kiokušin kovotojas ir treneris.

Lietuvos karatė kiokušin federacijos metiniame šventiniame renginyje buvo apžvelgta 2018m. veikla bei pasiekti laimėjimai ir pergalės. Taip pat federacijos vadovų ir trenerių vertinimu bei Delfi.lt portalo balsais buvo išrinkti Geriausi Lietuvos karatė kiokušin kovotojas ir kovotoja, bei 2018 metų geriausias treneris, bei kitos nominacijos.

Geriausio 2018m. Lietuvos karatė kiokušin kovotojo nominacijoje nugalėjo karatė mokyklos „Shodan“ auklėtinis Eventas Gužauskas, kuris praitais metais tapo Europos čempionu sunkiausioje svorio kategorijoje, bei iškovojo 5-8v. absoliučiame Europos čempionate be svorio kategorijų. Reikia pastebėti, kad šis titulas jau eilę metų atitienka būtent shodaniečiams. Praitais metais šią nominaciją buvo laimėjęs Evento treneris Lukas Kubilius, o 2016m. nugalėjo vėl Eventas, o 2015m. Lukas.

 

Lietuvos federacijos trenerių ir specialistų sprendimu, geriausiu 2018m. Lietuvos treneriu buvo pripažintas Lukas Kubilius. Šiais metais karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai itin sėkmingai startavo Europos čempionatuose Eventas Gužauskas ir Skaistė Venckutė tapo Europos čempionais, Erika Rukšėnaitė ir Monika Ryžkovaitė laimėjo bronzos medalius. Europos jaunimo, jaunių, jaunučių čempionate shodaniečiai taip pat iškovojo dešimtis medalių, ir neoficialioje statistikoje galima sakyti, kad karate mokykla „Shodan“ buvo pati stipriausia ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šis pasiekimas yra visų Shodan mokyklos trenerių nuoširdaus bei pasiaukojamo darbo rezultatas.

01/062019

Shodaniečių startas Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Savaitgalį Šiaulių arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin suaugusiųjų čempionatas išaiškino geriausius šalies sportininkus, tarp kurių triumfavo ir Klaipėdos karate kiokušin mokyklos „SHODAN“ atstovai.

01/012019

Shodan 2019m. Treniruotes pradedam 7-8d.

Osu! Su Naujais 2019m. sveikiname visus shodaniečius.Treniruotes vyks įprastu grafiku, sportuot pradedame sausio 7-8d.

SUSISIEKITE

71592

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt