Waterpoort Cup 2019

Spalio 19 d. Karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo apie 300 kovotojų iš 8 šalių. Kiekvienas sportininkas turėjo bent dvi kovas, o norint tapti čempionu, reikėjo laimėti prieš 3-4 varžovus.

 

Suaugusiųjų grupėje, moterų iki 65 kg svorio kategorijoje, čempione tapo Erika Rukšėnaitė. Pirmoje kovoje užtikrintai įveikta Olandijos kovotoja, antroje kovoje nugalėta Ukrainos sportininkė, o finale kova vyko su stipria varžove iš Lietuvos - Evelina Bidžanova. Po pratęsimo teisėjai pergalę skyrė Erikai. Vyrų iki 80 kg svorio kategorijoje 3 vietą laimėjo Tautvydas Šniaukas. Pirmoje kovoje buvo įveiktas varžovas iš Šveicarijos, tačiau pusfinalyje buvo nusileista kovotojui iš Olandijos, kuris ir tapo varžybų nugalėtoju. Kovoje dėl trečiosios vietos buvo įveiktas kovotojas iš Prancūzijos.

 

Vaikų grupėje vyko įnirtingos kovos, o dalyvių grupės sudarytos pagal kiek nestandartines taisykles. Jaunieji dalyviai skirstyti pagal amžių, svorį, ūgį bei patirtį, o tuomet skaičiuojamas bendras koeficientas ir, galiausiai, sudaromi kovų burtai.

 

Vaikų amžiaus grupėje čempionais tapo: Dominykas Riauba, Vykintas Kubilius, Greta Surgautaitė ir Goda Surgautaitė.

 

Vicečempionais tapo: Mia Jaugelavičiūtė, Titas Jankūnas, Donatas Zeigis, Saulė Šaulinskaitė, Matas Abelkis, Timofej Fiodorov, Benas Beniušis, Urtė Saunoriūtė, Ieva Krenciūtė.

 

Trečiasias vietas laimėjo: Austėja Gerybaitė, Emilis Miceika, Mantė Skerytė, Aušvydas Špokauskas, Sandra Juodaitytė, Vėjas Urbonavičius, Eivin Koroliov, Joris Bušma, Olgerdas Vaitkus, Paulius Eikinas.

 

Iki medalių nedaug pritrūko ir 4 vietą užėmė Gabija Latviūnaitė ir Andrėja Gigaitė. Merginos laimėjo po 1 kovą, 1 kova paskelbta lygiosiomis ir 2 kovos buvo pralaimėtos.

 

Karate mokyklos “SHODAN” treneriai džiaugiasi, kad sportininkai turėjo galimybę išbandyti save tarptautinėse varžybose bei pasisemti vertingos patirties, kuri pravers ateities kovose.

 

Lapkričio 1 d. Lietuvos rinktinė išvyksta į Japoniją, kur Lakpričio 9-10 d. Tokijo mieste įvyks pats svarbiausias karate bendruomenės renginys - Karate Pasaulio Čempionatas. Šis rengiamas kas 4 metus, o vyrai ir moterys varžosi absoliutaus svorio kategorijose (kovotojai nėra skirstomi pagal svorį). Šįmet 161 vyras ir 43 moterys varžysis dėl čempiono(-ės) titulo. Lietuvą atstovaus ir karate mokyklos “SHODAN” klubo vadovas Lukas Kubilius bei klubo sportininkas, Europos čempionas Eventas Gužauskas.

 

SUSISIEKITE

39553

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt