Shodaniečių startas Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Savaitgalį Šiaulių arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin suaugusiųjų čempionatas išaiškino geriausius šalies sportininkus, tarp kurių triumfavo ir Klaipėdos karate kiokušin mokyklos „SHODAN“ atstovai.

 

Šiame čempionate dalyvavo 19 karate klubų sportininkai, o komandinėje įskaitoje „SHODAN“ mokykla, iškovojusi 7 medalius, užėmė antrąją vietą. Po atkaklių kovų čempione svorio kategorijoje iki 60kg tapo Erika Rukšėnaitė ir užsitikrino teisę dalyvauti balandžio 13-14 dienomis Vilniuje vyksiančiame Europos čempionate.

 

Vicečempiono vardą iškovojo Dominykas Juškevičius (85-95kg) ir Vilius Lipnickas (-65kg). Ypač efektinga buvo Viliaus Lipnicko pusfinalio kova su Romualdu Auga, kuriam nusileista dukart per pastaruosius du čempionatus. Shodanietis po atakų rankom greitai ir netikėtai atliko efektingą smūgį koją varžovui į galvą bei pasiuntė jį į nokautą. Bronzos medaliais džiaugėsi Greta Bagdonaitė (55-60kg), ir Laurynas Vaičikauskas (75-85kg). Komandinės kata rungtyje debiutavo „SHODAN“ auklėtinių komanda. Jos nariai, Matas Jonauskas, Monika Tydikaitė, Ugnė Daukšaitė iškovojo antrąją vietą. Taip pat Matas Jonauskas vicečempiono vardą pelnė ir vyrų kata rungtyje. Garbingai kovojo ir iki apdovanojimų pakylos nedaug pritrūko Aistėi Jankauskaitėi, Jūratėi Milašiūtėi, Laurai Pikturnaitėi, Žygimantui Šniaukui, Juliui Urbonui.


„SHODAN“ trenerių komanda džiaugiasi, kad jau eilę metų pavykstą išugdyti aukščiausio meistriškumo sportininkus, kurie garsina Lietuvos vardą aukšto lygio tarptautinėse varžybose bei tikisi, kad Europos čempionate Vilniuje taip pat pavyks iškovoti ne vieną apdovanojimą.

SUSISIEKITE

82095

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt