Shodaniečių pergalės Šveicarijos čempionate

Savaitalyje Šveicarijoje vyko atviras šios šalies vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas į kurį susirinko virš 300 dalyvių iš 13 šalių, sulaukta svečių ne tik iš Europos, bet ir iš tolimosios Kanados, bei Kazakstano. Šiose varžybose patirties sėmėsi karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ komanda. Po atkaklių kovų shodaniečiai iškovojo 15 prizinių vietų – 2 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

 

Varžybos prasidėjo nuo kata (technikos demonstravimo) rungties, sėkmingiausiai šioje rungtyje sekėsi vicečempionų vardus iškovojusiems Vykintui Kubiliui ir Taurui Baltrušaičiui, bronza džiaugėsi Dominykas Riauba.


Kumite (kovų runtyje) jaunių amžiaus grupėje vicečempionu tapo Gabrielius Skėrys. Pusfinalyje Gabrielius ankščiau laiko efektinga technika įveikė olandą, tačiau finale turėjo pripažinti šveicaro pranašumą.

Jaunučių amžiaus grupėje čempionu tapo Tomas Konovalovas, shodanietis šiose varžybose išsiskyrė efektyvia technika ir visus savo varžovus įveikė pelnydamas efektingus taškus. Pirmoje kovo buvo trumpiausia – Tomas per 2 sekundes kojos smūgiu įveikė varžovą iš Kazakstano, pusfinalyje nugalėjo kovotoją iš Latvijos, o finale taipogi nugalėjo kitą kazakstanietį. Šioje svorio kategorijoje trečią vietą laimėjo Aušvydas Špkauskas. Svorio kat. -58 kg. bronzos apdovanojimu džiaugėsi Dominykas Riauba.
Vaikų amžiaus grupėje čempionu tapo Vykintas Kubilius, sidabro taures iškovojo Jonas Skarbalius, Aras Kazakevičius, Dominykas Dičmonas, o bronzos medaliais pasipuošė Mia Beat Jaugelavičiūtė, Urtė Saunoriūtė, Tautvydas Matevičius, ir Tauras Baltrušaitis.
Varžybose buvo itin didelė konkurencija, kai kuriose svorio kategorijose reikėjo laimėti net po 5 kovas norint tapt čempionu. Kai kurie shodaniečiai laimėjo po 1 ar 2 kovas tačiau to nepakako užlipti ant prizininkų pakylos, nepaisant to visi dalyvavę varžybose nusipelnė trenerių pagyrimo už pastangas ir ryžtą nugalėti.

 

„Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi auklėtinių įgyta patirtimi, nors kovota buvo pagal sunkesnes šveicariškas taisykles, shodaniečiai atidavė visas jėgas ir garbingai atstovavo Lietuvą. Pakeliui į Šveicariją ir grįžtant iš po varžybų vaikai pramogavo Vokietijos atrakcionų parkuose, bei kilo į Alpių viršukalnes.

SUSISIEKITE

35439

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt