Shodaniečiai iškovojo daugiausia pergalių Lietuvos čempionate

Savaitgalį uostamiestyje vykęs Lietuvos kyokushin karate kata čempionatas išaiškino techniškiausius jaunuosius kata meistrus, kurių tarpe ir Klaipėdos kyokushin karate mokyklos „Shodan“  sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo 16  karate kyokushin klubų sportininkai, o daugiausia net 43 medalius iškovojo „SHODAN“ mokykla -  6 aukso, 19 sidabro ir 17 bronzos medalius.

U16, U18 ir U20 amžiaus grupėse vyko arši kova dėl galimybės atstovauti šalį Europos čempionate, kuris vyks 2019-06-28 Čekijos sostinėje Prahoje. Po atkaklių kovų U16 amžiaus grupėje tarp 20 varžovų čempionu tapo bei užsitikrino teisę dalyvauti Europos čempionate „Shodan“ auklėtinis Dominykas Riauba, shodanietis užtikrintai įveikė 4 savo varžovus demonstruodamas puikią techniką bei kata ritmą. Merginų tarpe tarp 16 dalyvių bronzos medaliu pasipuošė Greta Intaitė. U18 amžiaus grupėje 3 vietą laimėjo Viktorija Zykaitė. Taip pat U20 amžiaus grupėje vicečempiono vardą iškovojo Matas Jonauskas.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Živilė Bružaitė, Adriana Buznikova, Erikas Andrijauskas, Karina Davydova, Martin Kumpis. Vicečempionų vardus iškovojo: Milda Petrova, Gertrūda Bendinskaitė, Brigita Puzneckytė, Ąžuolas Pusvaškis, Andrėj Cvetkov, Natalija Vitkutė, Karolis Saulius, Tauras Baltrušaitis, Benita Kučinskaitė, Kamilė Kurlinkutė, Timofej Fiodorov, Simonas Mataitis, Arminas Jackus, Gratas Tamošiūnas, Vilius Pinikas, Erika Petrikaitė, Sergej Danilov, Joris Bušma. Bronzos medaliais džiaugėsi: Austėja Gerybaitė, Erika Majer,  Radvilė Žvaginytė, Austėja Beniušytė, Neilas Švedas, Augustinas Bielinskas, Marius Pinikas, Eimantas Vaškevičius, Gabrielius Kerpiškis, Joris Macas, Rebekas Krylova, Aridas Simaitis, Danil Grigorjev, Viktorija Ilginytė, Dominykas Sabeckis, Nojus Stankus.

“Shodan” treneriai didžiuojasi puikiais ugdytinių rezultatais bei tikisi, kad Europos čempionatas Prahoje bus sėkmingas ir pavyks parsivežti ne vieną apdovanojimą.