Shodaniečių iškovojo daugiausiai kelialapių į Europos čempionatą

Savaitgalį Kėdainiuose vykęs Lietuvos kiokušin karate jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Klaipėdos karate kiokušin mokyklai ,,Shodan” buvo labai sėkmingas – komandinėje įskaitoje su 14 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos medaliais ,,Shodan” mokykla užėmė pirmąją vietą.

Po atkaklių kovų U16 amžiaus grupėje, -55kg kategorijoje čempione tapo Greta Intaitė, taip pat čempione tapo Marija Sekunda, +65kg kategorijoje ryžtingai nugalėjusi visas savo varžoves ir finale nenusileidusi kitai Shodanietei Kornelijai Klastaitytėi – jai atiteko vicečempionės vardas. Šioje amžiaus grupėje puikiai pasirodė ir berniukai. -60kg kategorijoje aukso medaliu pasipuošė Elijus Kučinskas, -65kg kategorijoje 3 vietas iškovojo Saimonas Pinikas ir Vaidas Tiominas, taip pat bronzos medalį -70kg kategorijoj laimėjo Tomas Konovalov, o -75kg kategorijoj vicečempiono titulas atiteko Arnoldui Žvinkliui.

U18 amžiaus grupėje taip pat gausus medalių derlius. Merginų tarpe, -50kg kategorijoje antrąją vietą iškovojo Viktorija Zykaitė, o trečia liko Deimantė Vilkaitė. Labai gerai pasirodė ir stipriomis kovomis nugalėjo pajėgias varžoves Darija Adomaitytė, -55kg kategorijoje tapusi čempione. -65kg kategorijoje vicečempione tapo Guoda Pakalniškytė, o trečiąją vietą iškovojo Ernesta Meškytė. +65kg kategorijoje čempionės vardą apgynė Julija Balčiūtė, o bronzos medaliu pasipuošė Gintarė Šedytė. Vaikinų tarpe, - 60kg kategorijoje aukso medalį iškovojo Edvardas Petrauskas, o antrąja vieta džiaugėsi Ralf Bintakies. - 70kg kategorijoje čempionu tapo Kristupas Balčiūnas, o bronzos medalį laimėjo Donatas Pokamoris. - 75kg kategorijoje atkakliomis kovomis pirmąją vietą iškovojo Maidas Tarvydas, o -80kg kategorijoje bronzos medaliu pasipuošė Gvidas Petrauskas. Dar vieną čempiono vardą iškovojo Artūras Kuzminskas, +80kg kategorijoje užtikrintai iveikęs visus varžovus.

U20 amžiaus grupėje čempione -55kg kategorijoje tapo Aistė Jankauskaitė. -60kg kategorijoje aukso medalį laimėjo Greta Bagdonaitė, o sidabru pasipuošė Benedikta Abaravičiūtė. -65kg kategorijoje vicečempionės vardą iškovojo Viktorija Zibarova. +65kg kategorijoje čempione tapo Marija Kubiliūtė, o Ieva Budrytė pasipuošė sidabro medaliu. Vaikinų tarpe, -65kg kategorijoje vicečempionu tapo Taironas Tilvikas, -70kg kategorijoje čempiono vardą iškovojo Ronaldas Rusys. -75kg kategorijoje po atkaklių kovų Žygimantas Šniaukas iškovojo aukso medalį, o Dovydas Martišius džiaugėsi vicečempiono titulu.

Visi čempionai pelnė teisę atstovauti Lietuvą birželio mėnesį vyksiančiame Europos čempionate Prahoje, o prizininkai pateko į Lietuvos rinktinės gretas. ,,Shodan” treneriai didžiuojasi puikiais ugdytinių rezultatais bei tikisi, kad Europos čempionatas Prahoje bus sėkmingas ir pavyks parsivežti ne vieną apdovanojimą.