Arnoldui Staniui ir Ramintai Pitrėnaitei - jaunimo čempionato auksas, Tautvydui Šniaukui - bronza.

Savaitgalyje Šiauliuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunimo (18-22m.) čempionatas. Puikiai šiose varžybose pasirodė karate kiokušin mokyklos „Shodan“ jaunimas. Klaipėdą šiose varžybose atstovavo Arnoldas Stanius, Raminta Pitrėnaitė ir Tautvydas Šniaukas.

 

Nepaisant to, kad visi shodaniečiai yra abiturientai ir jau greitai laukia baigiamieji egzaminai, sugebėta sėkmingai šioms varžyboms pasiruošti ir startuoti – iškovoti 2 aukso ir 1 bronzos apdovanojimas.

 

Sunkiausios kovos teko karate mokyklos „Shodan“ mokytojų asistentui daugkartiniam Lietuvos vaikų čempionatų prizininkui bei buvusiam Lietuvos jaunių rinktinės nariui Arnoldui Staniui, kovojusiam iki 70kg svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje po dviejų pratęsimų buvo įveiktas Arnoldas Virbickas iš Panevėžio, pusfinalio kovoje tik paskutinėmis sekundėmis išplėšta pergalė prie pajėgų varžovą Vilių Tarasevičių iš Kuršėnų, o finale palaužtas vilnietis Jevgenij Jurut.

 

Sėkmingai kovojo ir praitų metų Europos jaunių čempionė Raminta Pitrėnaitė, kuri finale įveikė Moniką Gylytę iš Kauno, o Tautvydas Šniaukas, kovoje dėl trečios vietos galingais rankų smūgiais per pagrindinį laiką įveikė Vilių Tarasevičių iš Kuršėnų.

 

Karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojai Lukas Kubilius bei Viktorija Silvaškaitė džiaugiasi, kad jaunimas sugeba sėkmingai suderinti mokslus su sportu taip sistemingai siekdami užsibrėžtų tikslų.  

SUSISIEKITE

93823

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

2019 © UAB "Shodan". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt