Eglė Kunelytė Europos čempionė, jos mokytojas Lukas Kubilius - vičempionas.

Penktadienį vakare Ispanijos Lograno mieste baigėsi Europos kyokushin karate jaunių čempionatas, kuriame puikiai sustartavo Klaipėdos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtinės. Sėkmingiausiai varžybose kovojo Eglė Kunelytė, kuri svorio kategorijoje +65kg tapo Europos čempione. Eglei pusfinalio kovoje teko susigrumtu su 15kg sunkesne varžove iš Ukrainos, nepasaisant didžiulio svorio skirtumo Egle efektingais kojų smūgiais pelnė taškus ir anksčiau laiko nugalėjo savo varžovę. Finalinėje kovoje teko dar sunkesnė varžovė iš Ispanijos, kuri svėrė net 20kg daugiau už lietuvę. Po atkaklios kovos, kuri persikėle į pratęsimą Eglė sugebėjo kojos smūgiais į galvą  pelnyti pergalingą tašką ir tapti senojo žemyno čempionė. Nepaisant to, kad buvo ženkliai lengvesnė už savo varžoves, sėkmingai su mokytoju Luku Kubiliumi pasirinkta taktika pasiteisino ir visos varžovės negalėjo nieko priešpastatyti klaipėdietei.

Pirmą kartą savo jėgas Europos čempionate išbandė ir Joana Tydikaitė, kuri dalyvavo kata (kova su šešėliu) rungtyje. Joanai varžybos klostėsi sėkmingai, po 2 ratų joana dalijosi 3-4 vieta, ir buvo visai arti medalių. Deja pasibaigus 3 ratui dėl nesuprantamo teisėjavimo klaipėdietė nukrito į 5 poziciją. Joana tikrai buvo verta medalio, tačiau tokio aukšto lygio varžybos buvo pirmos ir kitais metais Joana turės galimybę užkopti ant prizininkų pakylos jau Lietuvoje vyksančiame Europos čempionate.

Kiek nesėkmingai varžybos susiklostė kitai shodanietei Rositai Magelinskaitei, kuri apmaudžiai pralaimėjo varžovei iš Vengrijos. Rosita kovos pradžioje praleido tašką, bet kovos pabaigoje sugebėjo pasiųst varžovę į nokdauną, deja taškas nebuvo užskaitytas, kadangi smūgiuota buvo paskutinėm sekundėm jau pasibaigus kovai skirtam laikui.

Šeštadienį ryte prasidėjęs suaugusiųjų čempionatas buvo sėkmingas karate mokyklos „Shodan“ vadovui bei mokytojui Lukui Kubiliui, kuris po atkaklių kovų laimėjo Europos vicečempiono vardą. Pirmoje kovoje į nokdauną buvo pasiųstas varžovas iš Rumunijos, antroje taipogi rankų smūgiais į korpusą nugalėtas prancūzas. Pusfanalio kovoje per pagrindinį laiką įveiktas daugkartinis Europos čempionatų prizininkas varžovas iš Gruzijos. Tik finalinėje kovoje po pratęsimo buvo nusileista tėvynainiui dukart pasaulio vicečmepionui Donatui Imbrui, kuris sugebėjo išsaugoti daugiau jėgų finalui, kadangi turėjo mažiau kovų bei kovas sugebėjo baigti per pagrindinį laiką. Donatui pavyko lygioje kovoje atsirevanšuoti prieš Luką už patirtą pralimėjimą Lietuvos čempionate.

Varžybų svečias buvo legendė kovinių filmų žvaigždė Dolph Lundgren (vaidinęs filme Rocky su Silvester Stallone), kuris ir įteikė apdovanojimus čempionato prizininkams. Beje Dolph turi karate kyokushin juodą diržą bei anksčiau startuodavo varžybose.

 

 

 

SUSISIEKITE

80654

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt