Eventas Gužauskas ir Tomas Struopus Europos čempionato prizininkai

Jau šį savaitgalyje Kauno sporto halėje vyko metų Lietuvos karatė kiokušin renginys - Europos jaunimo (U-22) čempionatas. Lietuvos garbę Europos čempionate iškovojo ginti net 4 karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai.

Europos jaunimo iki 22m. kovų (dar kitaip vadinamo studentų) čempionate sv.kat. iki 85kg.  varžėsi „Shodan“ mokyklos treneris Tomas Struopus , taipogi vaikinų tarpe sv.kat.  virš 85kg  Eventas Gužauskas, merginų tarpe Gintarė Tydikaitė sv.kat. -60kg., ir Viktorija Mockutė -65kg. 

Sėkmingiausiai kovoti sekėsi Eventui Gužauskui, kuris savo debiutą Europos čempionate papuošė aukso medaliu. Eventas yra jaunas ir labai perspektyvus bei talentingas sportininkas šiais metais atvykęs iš Akmenės studijuoti į Klaipėdos Universitetą. Eventas nuo pat vaikystės sportuoja Akmenėje pas Luko Kubiliaus karatė mokytoją aukščiausią karatė diržą Lietuvoje turintį meistrą Vladimirą Silvaško. Tai buvo pirmas Evento Europos jaunimo čempionatas, visose kovose Klaipėdos universiteto studentas nepaliko vilčių savo varžovams įveikdamas juos anksčiau laiko. Ypač efektinga buvo finalinė kova, kurioje Eventas pratęsimo metu į nokautą pasiuntė labai pajėgų varžovą iš Bulgarijos. Sėkmingai kovojo taipogi Klaipėdos Universiteto 4 kurso studentas Tomas Struopus, kuris pusfinalyje turėjo pripažint savo varžovo pranašumą ir tenkintis bronzos medaliu. Tai buvo 4 Tomo Europos jaunimo čempionatas ir net trijuose iš jų Tomas sugebėjo užlipti ant prizininkų pakylos. Merginų tarpe Gintarė Tydikaitė pirmoje kovoje įveikė savo varžovę iš Ukrainos, tačiau ketvirtfinalyje turėjo pripažinti būsimos Europos čempionės iš Gruzijos pranašumą.  O Viktorija Mockutė pirmoje kovoje susitiko su pajėgia ispane ir taipogi turėjo pripažinti jos pranašumą.

Karate mokykla „Shodan“ nori padėkoti savo draugams ir globėjams. Geriau ir profesionaliau čempionatui pasiruošti padėjusiems LPF „Gerumo versmė“ ir UAB „Minibank“, kurie parėmė sportininkų pasiruošimą šioms varžybos. Latvijos Olimpiniame pasirengimo centre buvo surengta rinktinių stovykla kur likus dviem savaitėm iki čempionato sportininkai kėlė meistriškumą ir treniruotumą. 

SUSISIEKITE

82829

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt