Iš Olandijos atviro čempionato net 21 taurė.

Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sutraukia daugiau ir daugiau dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 300, net iš 10 šalių. Kiekvienais metais Lietuvos federacija deleguoja itin gausią komandą, ne išimtis ir šie metai – lietuvių į Olandiją atvažiavo apie 100 dalyvių, iš kurių net 33 buvo klaipėdiečiai.

Nepaisant ilgos ir varginančios net 2 paras trukusios kelionės „Shodan“ kovotojai įrodė savo pajėgumą bei aukštą meistriškumo lygį, bei garbingai atstovavo savo miestą bei šalį. Viso Lietuvos delegacija iškovojo 17 aukso, 25 sidabro bei 16 bronzos medalių. Džiugu pastebėti, kad klaipėdiečiai buvo pagrindiniai medalių kalviai. Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ mokiniai iškovojo net 7 aukso, 8 sidabro, bei 6 bronzos medalius.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Ariana Sizikovaitė, Vilius Skučas, Edvardas Lukoševičius, Paulius Pagojus, Ugnius Puplėsis, Juozas Tutlys, Greta Juodytė. Sidabro taures iškovojo: Aurimas Motiejauskas, Julija Glotovaitė, Raminta Pitrėnaitė, Vladimir Sekunda, Ričardas Drugeika, Martynas Mockevičius, Rita Kasperavičiūtė, bei Martynas Vrašinskas. Bronzos medaliai atiteko: Dominykui Juškevičiui, Karoliui Butvilui, Dmitrij Sekundao, Sergej Zemlianskij, Kasparui Punans, bei Edgarui Pauliau. Vos žingsnelio iki bronzos medalio pritrūko ir ketvirtosiomis vietomis tenkinosi: Rimantė Kaktytė, Sandra Palubinskaitė, Dovydas Kaubrys.

Gero trenerio žodžio susilaukė ir šie kovotojai: Dovydas Paserbskis, Rapolas Micevičius, Vilius Stuopelis, Evaldas Slušnys, Oleg Zemlianskij, bei Laura Staniūtė. Kai kuriems iš jų sėkmingiau pasirodyti sutrukdė teisėjų šališkumas bei abejotini sprendimai.

Šioms varžyboms savo mokinius intensyviai ruošę bei į jas lydėję „Shodan“ mokytojai Lukas Kubilius ir Viktorija Silvaškaitė liko patenkinti savo auklėtinių pasirodymų. Ypač pačiais jauniausias kovotojais, kurie būdami vos 8 metų sugėbėjo sublizgėti šiose varžybose. Taip pat džiugino ir jaunimas, kuriam šios varžybos buvo vienas iš pasiruošimo etapą prieš atrankos varžybas į Europos čempionatą.

Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ mokytojai: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, bei asistentai Arnoldas Stanius, Aivaras Baltmiškis, Asta Galdikaitė, Nerijus Kaubrys džiaugiasi ir pastebi, kad auga perspektyvios kartos sportininkų, kurių rezultatai ir pasirodymai tiek respublikinio, tiek tarptautinio lygio varžybose byloja, kad dirbama tinkama linkme bei einama teisingu keliu. Mokyklos sekretorius Viktor Usov ypač buvo patenkintas Olandijos varžybu rezultatais: „Mūsų mokykla delegavo 33 kovotojus, iš kurių net 21 tapo prizininkais. Geresnio rezultato net nebuvo galima tikėtis! Jeigu kai kuriems mūsų kovotojams kelią link medalių nebūtų užkirtę teisėjai, rezultatai galėjo būti dar įspūdingesni“.