Karate kyokushin mokykla SHODAN iš Kuršėnų grįžo ne tuščiomis

Klaipėdos karate kyokushin mokyklos „SHODAN“ jaunimas dalyvavo šį savaitgalį Kuršėnuose vykusiose karate kyokushin jaunimo (16 – 18 m.) taurės varžybose. Tai buvo geras pasitikrinimas prieš artėjančią kelionę į Olandijos atvirą čempionatą bei Lietuvos taurės varžybas.

 

Klaipėdos karate kyokushin mokykla „SHODAN“ delegavo 8 sportininkus šioms varžyboms. Garbingai kovojo ir patirties varžybose sėmėsi Raminta Pitrėnaitė, Aurimas Motiejauskas, Tautvydas Šniaukas, Andrius Viktoravičius, Arnoldas Stanius, Rapolas Micevičius, Vilius Stuopelis, Henrikas Stelmokaitis.

 

„SHODAN“ mokytojai Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, Viktor Usov asistentai Aivaras Baltmiškis, Nerijus Kaubrys, bei Asta Galdikaitė liko patenkinti jaunimo pasirodymu, nes sezonas tik prasidėjo ir varžyboms pasiruošti buvo vos dvi savaitės. Nepaisant to jaunimas sukovojo sėkmingai ir Arnoldas Stanius bei Vilius Stuopelis po atkaklių kovų iškovojo bronzos medalius.

 

Rezultatai galėjo būti dar geresni, bet kai kuriems iš klaipėdiečių burtai buvo nesėkmingi, nes pirmose kovose teko susidurti su būsimais varžybų nugalėtojais.

 

Jau spalio 18d. klaipėdiečių laukia tarptautinės varžybos Olandijoje, o lapkričio 9d. vienos svarbiausių metuose likusių varžybų - Lietuvos taurė, kur „SHODAN“ mokykla turės galimybę vėl patvirtinti, kad yra viena stipriausių karate kyokushin mokyklų Lietuvoje.

 

Straipsnis apie varžybas Vakarų ekspreso dienraštyje:
http://www.ve.lt/sportas/?data=2008-10-04&id=1223058665

 

Nuotraukos iš varžybų rasite Galerijoje

SUSISIEKITE

79429

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt