Kelionė į Belgijos atvirą čempionatą

Savaitgalyje Briuselyje vykusiame atvirame Belgijos karatė kiokušin čempionate dalyvavo visas burys karate mokyklos „Shodan“ kovotojų. Nepaisant to, kad teko kovoti ne pagal Lietuvoje priimtas taisykles, pirmą kartą Belgijoje jėgas nusprendę išmėginti shodaniečiai pasirodė sėkmingai – iškovoti 6 aukso,  5 sidabro ir 8 bronzos  medaliai.

Belgijos atviras čempionatas buvo ypatingos tuom, kad visose net ir vaikų amžiaus grupėse buvo kovojama be korpuso apsaugų, taipogi buvo leistina įvairesnė ir labiau pavojinga technika. Tačiau sudėtingesnės varžybų sąlygos nesustabdė shodaniečiu, kurie sėkmingai kovojo ir garbingai atstovavo Lietuvą.

Jaunių 15-18metų amžiaus grupėje nepralankiami buvo bei čempionais tapo Benas Jankauskas, Akvilė Laučytė, Adelė Arcimavičiūtė. Ypač efektingai kovojo Benas Jankauskas abi savo kovas Benas laimėjo per 10-15 sekundžių efektinga technika pasiųsdamas savo varžovus į nokautą. Sidabro medalius šioje amžiaus grupėje iškovojo gražiai ir efektingai pirmuosius savo varžovus įveikę ir tik finale suklupę Ronaldas Rusys, Benedikta Abaravičiūtė, bei Urtė Lisaitė. Bronzos medaliu pasipuošė Greta Bagdonaitė, Rokas Mačiulis ir Lijana Apanavičiūtė.

Jaunučių 12-14 metų amžiaus grupėje čempione tapo visas savo varžoves įveikusi Julija Balčiūtė. Vicečempionų vardus iškovojo Edgaras Zagurskis ir Brigita Grauslytė. Bronzą iškovojo Darija Adomaitytė, Kasparas Žiulpys ir Ernesta Meškytė.

Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo net po tris savo varžovus įveikę Marija Sekunda ir Mantas Petrauskis, o bronzos medalius iškovojo Andrej Bulbenkov ir Tomas Konovalov.

Shodaniečiai šioje kelionėje ne tik įgavo neįkainojamos patirties varžybose, bet taipogi pakeliui į varžybas , kad kelionė neprailgtų, aplankė ir grožėjosi net trijomis Europos sostinėmis – Berlynu, Paryžium, Briuseliu.