Let‘s join the fight together varžybos

Kovo 4 dieną, Kaune, vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės. Šiose varžybose dalyvavo Karate Kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo net 125 medalius, iš kurių: aukso – 26, sidabro – 37, bronzos – 62.

Čempionais vaikinų tarpe tapo:

Gustas Prakuliauskas, Dominykas Poškus, Mantas Galgzdys, Donatas Zeigis, Gratas Tamošiūnas, Daniil Grigorjev, Martin Kumpis, Herkus Kaminskas, Joris Bušma, Benas Radeckis, Augustas Ambrazaitis, Julius Antonovičius, Liutauras Pachomovas, Vitalij Shevchenko, Dovydas Bušnevas, Timofej Fiodorov, Titas Eidėjus, Gintaras Jonaitis, Tajus Petkevičius, Arminas Stukonis.

Čempionėmis merginų tarpe tapo:

Greta Bagdonaitė, Vilgailė Mališkaitė, Karina Davydova, Orinta Malinauskaitė, Deimantė Domeikytė, Gabija Kniežaitė.

Vicečempionėmis merginų tarpe tapo:

Martyna Šimaitė, Emilija Kišonaitė, Viktorija Gulianova, Grasilė Kasnauskytė, Urtė Saunoriūtė, Lėja Vapsvaitė, Anastasija Škodaitė, Ema Bučinskaitė, Rugilė Krajinskaitė, Gita Valančiūtė.

Vicečempionais vaikinų tarpe tapo:

Vilius Mingėla, Ruslan Piven, Olgerdas Vaitkus, Lukas Lankutis, Artiom Kostyrev, Deimantas Razbadauskas, Martynas Kontrimas, Martynas Pranauskas, Aušvydas Špokauskas, Titas Špėgis, Nojus Antonovičius, Matas Ališauskas, Aistis Švedas, Erikas Andrijauskas, Justas Ulozas, Feliksas Čeginskas, Nedas Mockus, Jokūbas Mitkus, Artiom Kosmakov, Dominykas Tarvydas, Erikas Kaščionis, Žygintas Zabukas, Edvinas Čiunka, Denas Razmas, Airidas Tarnys, Orestas Radvilavičius, Nojus Mikuckis.

Bronzos medalį iškovojo :

Arijus Rudgalvis, Aidas Simonaitis, Artiom Brianskij, Dovydas Petrulevičius, Orentas Paulauskas, Ernestas Kiesus, Tautvydas Lonžanskis, Davijus Zakarauskas, Aronas Valašinas, Martynas Jonelis, Kornelijus Gaina, Tadas Vaitkus, Dovydas Ambrazaitis, Augustas Rimkus, Nojus Vidugiris, Vytautas Vaitkus, Gediminas Vaitkus, Eimutis Palubinskas, Aron Kuptz, Tautvydas Matevičius, Kajus Kasperavičius, Dovydas Beniušis

Joris Macas, Jokūbas Jundulas, Vėjas Urbonavičius, Arminas Pudžmys, Matas Astrauskas, Airidas Urbonavičius, Martynas Navickis, Nikita Jakovčiuk, Nojus Stankus, Ernestas Remeikis, Nikita Pimachin, Dinaras Bružas, Klaudijus Šlepavičius, Domas Pauparis, Edgaras Adomavičius, Erikas Adomavičius, Povilas Četvertakovas, Benas Bernikas, Erikas Gaidauskas, Andrej Sitiajev, Titas Česnauskas, Austėja Gerybaitė, Adriana Jegorova, Barbora Latakė, Ūla Rudytė, Karina Michniova, Kristina Mockutė, Laura Norkutė, Aušrinė Čeginskaitė, Rebeka Krylova, Augustė Kalikaitė, Milda Vanesa Kiesutė, Živilė Bružaitė, Gabija Latviūnaitė, Evelina Kavolytė, Rimgailė Rimkutė, Andrėja Gigaitė, Evilija Grubliauskaitė, Aurimė Butkutė.

Dalyvavo, bet iki pergalės pritrūko:

Edvinas Strukčinskas, Justas Butkus, Brigita Puzneckytė, Arnas Černiauskas, Mantė Skėrytė, Vilius Vainutis, Saulė Gabija Rakauskaitė, Henrikas Mileris, Tautvydas Salys, Žygimantas Vaičikauskas, Arunas Songaila, Matas Mažeika, Povilas Mačiuitis, Kristina Survilaitė, Aistė Butvydaitė, Gabija Eičaitė, Emilis Girdenis, Viltė Drungilaitė, Enrikas Janušonis, Gustas Petrošius, Rokas Liudžius, Matas Zaleckas, Benas Vansevičius, Martina Gurinovaitė, Karolina Radžiūnaitė, Gabrielius Smilingis, Ąžuolas Pusvaškis, Dovydas Lukšas, Eimantas Andruška, Arnas Ivanovas, Ūla Zemeckytė.

SUSISIEKITE

95658

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt