Lietuvos Karate Kyokushin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas

„Shodan“ sportininkai – geriausi Lietuvoje

Gegužės 7 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Karate Kyokushin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos karate klubų ir buvo išaiškinti stipriausi sportininkai, kurie Lietuvą atstovaus Europos čempionate. Klaipėdos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ auklėtiniai čempionate iškovojo net 26 medalius, iš kurių: 10 aukso, 6 sidabro ir 10 bronzos. „Shodan“ klubas buvo ne tik 1 vietoje visose amžiaus grupėse, bet ir bendroje klubų įskaitoje.

Čempionais vaikinų jaunių amžiaus kategorijoje tapo:

Tomas Konovalov, Donatas Zeigis, Titas Špėgis, Dovydas Galyginas.

Čempione merginų jaunių amžiaus kategorijoje tapo Greta Intaitė.

Čempionu vaikinų jaunučių amžiaus kategorijoje tapo Gratas Tamošiūnas.

Čempionėmis merginų jaunučių amžiaus kategorijoje tapo:

Gintarė Šarkauskaitė, Vilgailė Mališkaitė.

Jaunimo tarpe čempionais tapo:

Airidas Timinskas, Meda Balionytė.

Vicečempionais vaikinų kategorijoje tapo:

Marius Malcius, Martin Kumpis, Danil Grigorjev.

Vicečempionėmis merginų kategorijoje tapo:

Viktorija Gulianova, Erika Petrikaitė, Gita Valančiūtė.

Trečios vietos nugalėtojai:

Aušvydas Špokauskas, Ugnė Kniežaitė, Kornelija Česnakaitė, Vilius Pinikas, Julius Antonovičius, Simonas Mataitis, Orinta Malinauskaitė, Urtė Saunoriūtė, Deimantė Domeikytė, Rokas Arlickas.

Iki prizininkų pakylos ne daug trūko ir garbingai kovojo:

Airidas Tarnys, Albertas Bazilius, Aleksas Tenys, Amelija Juknevičiūtė, Aras Kazakevičius, Aridas Simaitis, Aronas Valašinas, Augustas Rimkus, Aurimė Butkutė, Austėja Smilingytė, Ažuolas Valčiukas, Benas Radeckis, Dominykas Dičmonas, Donatas Ruginis, Dovydas Lukšas, Dovydas Bušnevas, Edvinas Čiunka, Eglė Butvydaitė, Eitvidas Dirvonskis, Elijus Kučinskas, Emilija Česnakaitė, Enrikas Janušonis, Erikas Andrijauskas, Evelina Galminaitė, Gabrielius Skėrys, Gustas Petrošius, Ieva Krenciūtė, Ignas Simonavičius, Jokūbas Mitkus, Joris Macas, Kipras Mejeris, Liutauras Pachomovas, Maksim Lebedev, Mantas Galgzdys, Mantas Kutra, Markas Kromakas, Martynas Kontrimas, Matas Veitas, Neda Vaičytė, Nedas Mockus, Nikita Muchin, Nikita Pimachin, Nojus Stankus, Renaldas Kazlauskas, Šarūnė Vasyliūtė, Tautvydas Tribičius, Timofej Fiodorov, Titas Vapsva, Titas Eidėjus, Ugnė Šležaitė, Ūla Zemeckytė, Vėjas Urbonavičius, Vija Ivanovaitė, Živilė Bružaitė.

Treneriai džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtinių darbu treniruočių metu ir iškovotomis pergalėmis čempionate.

SUSISIEKITE

96447

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt