Lietuvos KATA čempionatas

Savaitgalyje vykęs čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos Kata meistrus.

Jau trečius metus iš eilės Shodan mokiniai įrodo kad yra vieni pajėgiausių Lietuvoje Kata meistrų ir iškovoja daugiausia medalių – 3 aukso.3 sidabro. 3 bronzos.

Vaikų amžiaus grupėje kurioje dalyvavo net 41 dalyvis  į finalą ( 6 stipriausi) pateko net 4 Shodaniečiai. Čempionu tapo Sergej Zemlianskij, sidabrą laimėjo Mantas Vaičikauskas, bronzą laimėjo Paulius Stanišauskas, penktas liko Liutauras Kiltinavičius. Mergaičių amžiaus grupėje į finalą pateko Viktorija Kopninaitė, viktorija liko ketvirtoje vietoje. Vaikų 11-12 m. amžiaus grupėje Čempionu tapo Ričardas Drugeika, o 5v. laimėjo Evaldas Tičkus. Merginų tarpe į finalą pateko net 4 merginos: bronzą laimėjo Justiną Vrašinskaitė, 4v. Benedikta Abaravičiūtė, 5v. Austėja Arlauskaitė.6v Aistė Jankauskaitė.

Amžiaus grupėje 12-14m. Sidabrą iškovojo Julius Urbonas ir Rima Barusaitė, o bronzą – Ugnė Daukšaitė. Jaunučių amžiaus grupėjė 14-16m. į finalą pateko Vilius Skučas. 6v.

Jaunių 16-18m. amžiaus grupėje antrus metus iš eilės čempione tapo Joana Tydikaitė, Joanai buvo akivaizdžiai pajėgesnė už savo konkurentes palikdama jas toli už nugaros. Joana jau balandžio mėnesį Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus Europos čempionate ir bandys pagerinti savo praitų metų rezultatą užimtą 5v. Europos čempionate Ispanijoje.

Tikrai smagu kad kiekvienas metais Shodaniečiai sugeba išlaikyti aukštą meistriškumo lygį ir kopti ant prizininkų pakylos, šiais metais leidome startuoti Kata čempionate nemažam būriui jaunų sportininkų, kurie neseniai sportuoja ir dar neturi tokio lygio varžybų patirties. Kaip pavyzdys Amžiaus grupėje iki 11m. varžėsi Saulė Minkevičiūtė kuriai vos 7, nepaisant to Saulė sugebėjo iš 16 dalyvių užimti 7 vietą. Tai buvo tikrai gera patirtis ne tik Saulei, bet ir kitiems jauniesiems sportininkams. Jau kitais metais jaunieji shodaniečiai turėtų pademonstruoti dar geresnius rezultatus kata rungtyje.