Lietuvos kata čempionatas - Joana Tydikaitė pateko Lietuvos jaunių rinktinę.

Savaitgalyje Panevėžyje vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų-suaugusiųjų kata (technikos demonstravimo rungtis) čempionatas išaiškino geriausius katistus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas. Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 20 dalyvių. Pasiekti puikūs rezultatai - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 9 medaliai - 4 aukso medaliai, 2 sidabro ir 3 bronzos. Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje antrus metus iš eilės „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą.

Ypač sėkmingai pasirodė viena perspektyviausių „Shodan“ mokyklos merginų Joana Tydikaitė. Pirmą kartą startavusi jaunių (16-18m) amžiaus grupėje Joana iš kitų dalyvių išsiskyrė puikia technika ir įtikinamai laimėjo čempionės titulą. Joana ne tik pralenkė 7 savo varžoves, bet tuo pačiu iškovojo vietą Lietuvos nacionalinėje rinktinėje ir kartu Rosita Magelinskaite, Egle Kunelytė, bei mokytoju Luku Kubiliumi dalyvaus birželio mėnesį Ispanijoje vyksiančiame Europos čempionate.

Jaunių amžiaus grupėje varžėsi ir Evaldas Slušnys, tačiau Evaldas nepavyko patekti tarp prizininkų.

Jauniausioje, bet pačioje gausiausioje amžiaus grupėje (10m. ir jaunesni) savo technika išsiskyrė jaunieji shodaniečiai. Nepaisant to, kad šioje amžiaus grupėje varžėsi net 38, visi dalyvavę shodaniečiai prasimušė į finalinę dalį tarp 10 geriausių. Čempionu tapo Sergej Zemlianskij, sidabro medalį iškovojo Paulius Stanišauskas, kiek nepasisekė praitų metų čempionui Ričardui Drugeikai, kuris liko 4v., Arnas Bilotas ir Evaldas Tičkus atitinkamai užėme 4 ir 6 vietas. Merginų tarpe bronzos medalį iškovojo Karolina Daukšaitė, o pirmą kartą kata varžybose startavusios Viktorija Kopninaitė užėmė 5v., Karina Paplavskaja 7v. Ariana Sizkovaitė 10v.

Shodaniečiai buvo nepralenkiami amžiaus grupėje 11-12m. – Monika Tydikaitė ir Laurynas Vaičikauskas įtikinamai laimėjo aukso medalius. Mantas Tičkus liko 6v., o Lijana Apanavičiūtė 7v.

12-14m. amžiasu grupėje Julius Urbonas iškovojo sidabro medalį, Ugnė Daukšaitė bronzos, o Oleg Zemlianskij liko 5v.

14-16m. amžiaus grupėje startavę Vilius Skučas ir Kasparas Punans sėkmingai demonstravo technika ir po finalinės dalies Vilius iškovojo bronzos medalį, o Kasparas užėmė 4v.