Lietuvos Kyokushin Karatė suaugusiųjų čempionatas

Shodan mokyklos sportininkai – tarp stipriausių Lietuvos Kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate

Vasario 13 dieną įvyko Lietuvos Kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate Kėdainiuose, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos karatė klubų. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi 2020 metų Lietuvos Kiokušin Karatė federacijos sportininkai. Praeitų metų geriausiu Lietuvos Kiokušin karatė federacijos sportininku tapo Shodan mokyklos treneris ir sportininkas Eventas Gužauskas, kuris komisijos sprendimu už pergalę Europos čempionate buvo pripažintas geriausiu 2020 metų kovotoju. Eventas šiose varžybose apgynė Lietuvos čempiono vardą, finale įtikinamais, galingais smūgiais, anksčiau laiko įveikęs Europos čempionato daugkartinį prizininką Antaną Klibavičių (Kumite Jonava).

Pirmą kartą istorijoje Shodan mokyklos auklėtinis Matas Jonauskas tapo Lietuvos Kata čempionu. Pusfinalyje įveikė Matą Sasnauską (Okinava), o finale - Tomą Zienių (Shori) - praeitų metų čempioną.

Vicečempione iki 65 kg svorio kategorijoje tapo Erika Rukšėnaitė. Erika pusfinalyje laimėjo prieš Gabiją Aleksandravičiūtę (Shori), o finale po pratęsimo nusileido Anetai Meškauskienei (Takas).

Trečia vietą laimėjo ir bronzos medalį iškovojo: Ieva Budrytė, kuri pirmoje kovoje pralaimėjo prieš tituluotą Pasaulio čempionę Brigitą Gustaitytė (Budora), tačiau vėliau kovoje dėl 3 vietos laimėjo prieš, taip pat Shodan mokyklos auklėtinę Juliją Balčiūtę. Žygimantas Šniaukas pirmą kovą laimėjo prieš Jokūbą Jatkevičių (Toshi), sekančioje kovoje nusileido čempionui Domui Sutkui (Rifas), o kovoje dėl 3 vietos laimėjo prieš Shodan mokyklos sportininką Lauryną Vaičikauską. Dominykas Juškevičius pusfinalyje nusileido Edgardui Sečinskiui (Saulės ženklas), tačiau laimėjo kovą prieš Justiną Skrodenį (Saulės ženklas) ir iškovojo 3 vietą.

Varžybose garbingai dalyvavo: Ugnius Knystautas, Tautvydas Šniaukas, Ugnė Pelikytė, Julija Balčiūtė, Julius Urbonas, Laurynas Vaičikauskas.