Lietuvos saugusiųjų ir jaunių čempionate Shodaniečių pergalės.

Šį savaitgalyje Kaune vykęs Lietuvos jaunių-suaugusiųjų čempionatas išaiškino stipriausius šalies kovotojus bei suformavo Lietuvos rinktinę, kurios nariai jau birželio pradžioje Ispanijoje varžysis Europos kyokushin karate čempionate. Po šių varžybų į suaugusiųjų rinktinę pateko čempionu tapęs Lukas Kubilius, rinktinės kandidatais tapo bronzos medalius iškovoję Nerijus Kaubrys ir Andrius Viktoravičius. Į jaunių rinktinę pateko Lietuvos vicečempionėmis tapusios Rosita Magelinskaitė ir Eglė Kunelytė, kandidatais tapo bronzos medalius iškovoję Edgaras Paulius, Artūras Sotničenko, Vladimir Sekunda, Tomas Struopus. 

Karate kyokushin mokyklą „Shodan“ suaugusiųjų varžybose atstovavo 6 dalyviai: Lukas Kubilius, Nerijus Kaubrys, Andrius Viktoravičius, bei pirmą kartą tokio lygio čempionate save išbandę Arnoldas Stanius, Raminta Pitrėnaitė, bei Tautvydas Šniaukas.

Sunkiausioje svorio kategorijoje kovojo karate mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius. Pirmoje kovojė Lukas įveikė Andrių Draugelį iš Kauno. O finalinėje kovoje teko susitikt su vienu tituluočiausių ir pajėgiausių šiuo metu pasaulyje kovotoju dukart Pasaulio vicečempionu ir daugkartiniu Europos čempionu Donatu Imbru iš Vilniaus. Po atkaklios kovos, kuri truko net tris pratęsimus pergalė iškovojo klaipėdietis. Tokia kovos baigtis buvo netikėta daugeliui, kadangi Donatas yra laikomas vienu pajėgiausių kovotojų Pasaulyje.

 Jaunieji shodaniečiai nors ir garbingai kovojo, tačiau turėjo pripažint labiau patyrusių bei tituluotų varžovų pranašumą jau pirmose kovose. Sėkmingai kovojo bei šio čempionato  atradimu tapo Klaipėdos Univesitete studijuojantis Andrius Viktoravičius, kuris pirmojo kovoje po atkaklios kovos įveikė tituluotą varžovą iš Kauno Mindaugą Astrauską, antrojo kovoje per pagrindinį kovos laiką nugalėjo kitą Kauno atstovą, o pusfinalio kovoje susitiko su daugkartiniu Lietuvos čempionu bei Europos čempionato prizininku Vytautu Kalvaičiu. Kova buvo itin atkakli, per pagrindinį laiką įspūdingą kovos tempą palaikęs bei akivaizdžiai pranašesnis Andrius nustebino ne tik savo varžovą bet ir visus žiūrovus, kurie buvo įsitikinę, kad teisėjai iškarto atiduosiu pergalę klaipėdiečiui. Deja, varžovo titulai bei vardas padarė itakos teisėjų sprendimui ir buvo skirtas pratęsimas po kurio sekė dar du pratęsimai. Deja, pasibaigus visam įmanomam kovos laikui teisėjai skyrė abejotiną pergalę Andriaus varžovui. Tad Andriui teko tenkintis bronzos medaliu, Andrius taipogi tapo kandidatu į Lietuvos rinktinę.

Kitas uostamiesčio kovotas Nerijus Kaubrys taipogi pasipuošė bronzos medaliu, pirmoje kovoje įveikęs varžovą iš Vilniaus, o pusfinalio kovoję nusileidęs vienam techniškiausių pasaulio kovotojų laikomam bei daugkartiniam Europos čempionato prizininkui Mindaugui Pavilioniui iš Kauno.

JAUNIŲ ČEMPIONATAS

Sėkmingai Klaipėdos garbę gynė jaunių amžiaus grupėje kovojusios Rosita Magelinskaitę ir Eglė Kunelytė. Merginos tapo Lietuvos čempionato sidabro laimėtojom ir užsitikrino vietą rinktinėje. Rosita pusfinalio kovoje įveikė varžovę iš Tauragės „Tauro“ klubo, o finale po apmaudžios klaidos padovanojo jau turėtą pergalę kitai tauragiškei. Eglė pusfinalyje po pratęsimo įrodė savo pranašumą prieš Rimą Lisinskaitę iš Klaipėdos „Okinava“ klubo, o finale nusileido būsimai čempionei Kauno „Fortitudo“ klubo kovotojai.

Bronzos medalius iškovojo bei kandidatais į rinktinę tapo Vladimir Sekunda, Tomas Struopus, Artūras Sotničenko, Edgaras Paulius. Kiek nepasisekė Laurai Staniūtei, Joanai Tydikaitei, Evaldui Slušniui ir Rimui Statkauskui, šie kovotojai pasitraukė iš varžybų jau po pirmų kovų.

Tomas Struopus užtikrintai įveikė pirmus tris savo varžovus, deja, pusfinalio kovoje teko nusileisti praitų metų Lietuvos rinktinės nariui Lukui Jankauskui iš Kauno „Kobushi“ klubo. Vladimiras Sekunda taipogi užtikrintai įveikė 2 varžovus, bet pusfinalyje dėl kovose patirtų traumų nesugebėjo pasipriešinti praitų metų Europos jaunių vicečempionui Eduard Štol iš Vilniaus „Kanu klubo.  Sėkmingai kovojo ir tik pusfinalio kovoje savo varžovui Aurimui Šmigelskiui iš Kėdainių (2009m. Europos jaunių vicečempionui) nusileido Artūras Sotničenko. Taip pat pusfinalio kovoje prieš tituluotą varžovą neatsilaikė ir Edgaras Paulius, jis nusileido Edvinui Segaliui (2009m. Europos jaunių vicečempionui)  iš Kauno „Rifas“ klubo. 

SUSISIEKITE

50653

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt