Lietuvos suaugusių čempionatas 2020

Savaitgalį Jonavoje įvyko 2020 metų Lietuvos suaugusiųjų pilno kontakto kyokushin karatė čempionatas, kuriame varžėsi Karatė mokyklos „SHODAN“ sportininkai.

Puikiai pasirodė ir vicecečempionės titulą svorio kategorijoje virš 65 kg pelnė Julija Balčiūtė. Pirmoje kovoje įveikė favorite laikytą Europos čempionę Rimą Lisinskaitę, o finale po atkaklios kovos nusileido Pasaulio čempionei Brigitai Gustaitytei. Julija yra Europos jaunių čempionė, viena perspektyviausių jaunųjų kovotojų, jai tai buvo pirmosios varžybos suaugusių varžybose.

Vicečempione iki 60 kg taip pat tapo Jūratė Milašiūtė, pirmoje kovoje po kelių pratęsimų buvo nusileista Elizai Rackevič, o sekančioje kovoje Jūratės varžovė nepasirodė dėl patirtos traumos, tad jai buvo įskaityta pergalė.

Vyrų KATA rungtyje (technikos demonstravimas) antrają vietą iškovojo Matas Jonauskas įveikęs Artūrą Zavalnyj, bet nusileidęs čempionui Tomui Zieniui. Matas dalyvavo taip pat komandinėje KATA rungtyje kartu su Joana ir Monika Tydikaitėmis, kurioje pelnė vicečempionų vardus. Komandinėje rungtyje labai svarbu sinchronas, kad visi komandos nariai veiksmus atliktų vienu metu.

Bronzos medaliu svorio kategorijoje iki 65 kg pasipuošė Vilius Lipnickas, kuriam pirmoje kovoje teko pripažinti pralaimėjimą prieš Romualdą Augą, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos efektingu kojos smūgiu į galvą pelnė tašką ir nugalėjo Vilių Šaltį. Trečiają vietą taip pat iškovojo Erika Rukšėnaitė. Pirmoje kovoje susitiko su Vaiva Kairaityte, vyko itin atkakli kova, tačiau po visų pratęsimų teisėjai pergalę skyrė Vaivai. Sekančioje kovoje tik prasidėjus kovai Erika patyrė rankos traumą, tad pergalė buvo skirta varžovei.

Ant apdovanojimų pakylos užlipti nepavyko, tačiau garbingai kovėsi Asta Dauskurtė ir Ieva Budrytė.

Jau kitą savaitgalį įvyks Lietuvos kyokushin karatė rinktinės stovykla, kurioje paaiškės kas atstovaus rinktinę balandžio 4 d. Europos čempionate Gruzijoje.

SUSISIEKITE

87632

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt