Lietuvos suaugusiųjų taurė SAULĖS MIESTAS.

Savaitgalyje Šiauliuose vyko Lietuvos suaugusiųjų taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Europos karate kyokushin čempiono Luko Kubiliaus ugdomi shodaniečiai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro, ir 3 bronzos medalius.

 

Puikiai pasirodė „Shodan“ mokyklos instruktoriai Asta Galdikaitė tapusi čempione sv. Kat. +65kg, bei Aivaras Baltmiškis iškovojęs sidabro medalį sv.kat.+85kg. Aukso medaliu pasipuošė ilgametis Lietuvos rinktinės narys Nerijus Kaubrys, sidabro Eglė Kunelytė, o bronzą iškovojo: Arnoldas Stanius, Naglis Piatkovskis ir Joana Tydikaitė.

 

Garbingai kovojo bet po pirmų kovų iš varžybų pasitraukė Edgaras Paulius, Tautvydas Šniaukas,  Sergej Zemlianksij. Norisi pažymėti Sergej Zemlianksij, nepaisant to, kad šiam sportininkui jau 40m. jis sugebėjo pademonstruot tikrą kovotojo dvasią ir ryžtą nugalėti, garbingai priešindamasis būsimam varžybų nugalėtojui iš Panevėžio.

Karate mokyklai „Shodan“ šiose varžybose atstovavo ne tik patyrę kovotojai, bet ir neseniai 18m. sulaukęs jaunimas (Eglė Kunelytė, Joana Tydikaitė, Edgaras Paulius, Naglis Piatkovskis), kuris nepabūgo labiau patyrusių ir vyresnių varžovų, bei sėkmingai su jais varžėsi.

 

Klaipėdos karate kiokušin mokyklos mokytojai Lukas Kubilius ir Viktorija Kubilienė džiaugiasi, kad jaunimas nebijo mesti sau vis naujus įšūkius bei kelti vis aukštesnius tikslus. Taipogi smagu, kad mokyklos instruktoriai sugeba ne tik sėkmingai ugdyti jaunąją kartą, bet ir savo rezultatais rodyti jauniesiems auklėtiniams pavyzdį. „Shodan“ mokykla nuoširdžiai dėkoja savo remėjams labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jo vadovei Ingai Gusiatinai už nuolatinę paramą bei pagalbą sportininkams ruošiantis varžyboms.

SUSISIEKITE

15996

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt