Lietuvos U-22 ir suaugusiųjų taurė

Šį savaitgalyje Gegužės 10d. (Šeštadienį) LCC universiteto sporto salėje (Kretingos g. 36) vyko Lietuvos jaunimo 18-22m. čempionatas bei Lietuvos suaugusiųjų taurės varžybos.

Lietuvos jaunimo čempionate puikiai kovojo shodaniečiai sugebėję iškovoti kelialapius į Europos čempionatą.  Merginų  svorio kategorijoje iki 65kg puikiai pasirodė vicečempionės vardą iškovojusi Rosita Magelinskaitė, o bronzos medaliu pasipuošė Viktorija Mockutė. Svorio kategorijoje iki 60kg bronzą iškovojo Gintarė Tydikaitė.  Vaikinų tarpe bronzos medalį laimėjo Tomas Struopus. Tomo kovos buvo itin efektyvios ir papuošė šias varžybas – pirmoje kovoje Tomas į nokautą pasiuntė savo varžovą iš Kauno Dovydą Gaulę, deja pusfinalio kovoje dėl atsinaujinusios peties traumas Tomas turėjo pripažinti varžovo iš Panevėžio Juro Sokolovo pranašumą. Tačiau kovoje dėl trečios vietos Tomas parodė tikrą kovotojo charakterį ir nepaisant traumos galingai baigė savo pasirodymą – efektingu smūgiu  kėlėnu į galvą į nokautą pasiuntė savo varžovą Paulių Sasnauską iš Klaipėdos “Okinava” klubo taip iškovodamas bronzos medalį. Garbingai kovojo ir netoli prizininkų pakylos liko ketvirtąsias vietas iškovoję Edgaras Paulius ir Joana Tydikaitė, kurie tapo kandidatais į rinktinę.

Tuo pačiu metu vykusiose Lietuvos suaugusiųjų taurės varžybose shodaniečiai irgi demonstravo puikų pasiruošimą ir puikias kovas. A (aukštesnio meistriškumo) kategorijoje čempionu sv.kat. -70kg tapo  Tautvydas Šniaukas. Sidabro medalį iškovojo Žygimantas Žukauskas, kuris itin efektingai pusfinalio kovoje kojos smūgiu į korpusą į nokautą pasiuntė savo varžovą, deja finalinėje kovoje Žygimantui teko pripažinti varžovo iš Kauno pranašumą, sidabro medaliu taipogi pasipuošė ir Asta Dauskurtė. Bronzos medalį iškovojo Edvinas Cybulyčius, kuris kevirtfinalyje taipogi efektingai užbaigė kovą deja dėl patekimo į finalą Edvinas nusileido būsimam čempionui, kovoje dėl trečios vietos nugalėjo savo varžovą. B kategorijoje sidabro medaliais pasipuošė Deividas Gibėža bei Rimas Visockis.

Reikia pasidžiaugti, kad komandinėje įskaitoje Lietuvos taurės varžybose nugalėtojais tapo ir taurę iškovojo karate kyokuhsin mokykla “SHODAN”, aplenkę antroje vietoje likusią Jurbarko “Kumite” komandą, bei trečioje vietoje likusį Kauno “Oriens” klubą.