Moksleivių taurės varžybos

Savaitgalį Kėdainiuose įvyko didžiausios Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos varžybos – moksleivių taurė. Šiose varžybose dalyvavo 10-18 metų kovotojai, kurie varžėsi ne tik asmeninėse, bet ir komandinėje įskaitoje. Klaipėdos Karate Kyokushin mokykla „Shodan“ jau 13 metus iš eilės šiose varžybose komandinėje įskaitoje laimėjo 1 vietą. „Shodan mokyklos auklėtiniai iškovojo 36 aukso, 36 sidabro ir 93 bronzos medalius.

U10 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Adriana Jegorova, Domas Venckus, Vykintas Kubilius. Vicečempionais tapo Barbora Latakė, Leonas Alčauskas, Mykolas Martinaitis, Aras Barzdžius. Bronzos medalio laimėtojai: Anastasija Škodaitė, Ditė Stankūnaitė, Elija Celiščeva, Matas Ališauskas, Vakaris Kažukauskas, Edvinas Strukčinskas, Eimutis Palubinskas, Rojus Ąžuolas Žutautas, Aistis Švedas, Kornelijus Gaina, Tajus Vaitkevičius, Tautvydas Salys, Justinas Rima, Feliksas Čeginskas, Jokūbas Ambroza.

U11 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Mantė Skėrytė, Karolis Šlima, Andrej Sitiajev. Vicečempionais tapo: Justė Butrimaitė, Deividas Knietas, Olgerdas Vaitkus, Arminas Jauga, Herkus Šimkevičius. Bronzos medalio laimėtojai: Milda Vanesa Kiesutė, Kamilė Einikytė, Aistė Butvydaitė, Kristina Mockutė, Gerda Beniušytė, Gabija Banytė, Agota Marija Granickaitė, Dovydas Rutkauskas, Jokūbas Jundulas, Pijus Šleinius, Ignas Rakauskas, Emilis Tamaševičius, Kajus Rutkauskas, Herkus Kaminskas, Rokas Slavinskis, Dovydas Kalcas, Kristoforas Valkiūnas.

U12 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Ūla Rudytė, Urtė Gedgaudaitė, Ugnė Žilevičiūtė, Gabija Kniežaitė, Erika Majer, Paulius Kaunas, Laurynas Naruševičius, Adomas Libikas, Artiom Brianskij. Vicečempionais tapo Saulė Gabija Rakauskaitė, Brigita Puzneckytė, Egor Bakum, Ugnius Jemeljanenko. Bronzos medalio laimėtojai: Goda Paulauskaitė, Laura Norkutė, Deiva Sudintaitė, Neda Kontvainytė, Gabrielė Rumbutytė, Saulius Arlickas, Arnas Petraitis, Vilius Vainutis, Orestas Radvilavičius, Ąžuolas Pusvaškis, Tajus Petkevičius, Žygintas Zabukas, Justas Jonušas, Emilis Diržininkas, Denas Razmas, Motiejus Rimkus, Algirdas Martynovas.

U13 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Saulė Šaulinskaitė, Andrėja Gigaitė, Austėja Beniušytė, Nikita Jakovčiuk, Evenas Čeponas, Tautvydas Matevičius, Eivin Koroliov, Martynas Pranauskas. Vicečempionais tapo Martina Gurinovaitė, Goda Surgautaitė, Natalija Vitkutė, Dinaras Bružas, Davijus Zakarauskas, Ernestas Remeikis, Airidas Urbonavičius, Rokas Liudžius. Bronzos medalio laimėtojai: Viltė Drungilaitė, Karina Davydova, Gabija Latviūnaitė, Karolina Radžiūnaitė, Rugilė Krajinskaitė, Rimgailė Rimkutė, Eimantas Andruška, Marius Pinikas, Benas Beniušis, Dovydas Petrulevičius, Titas Česnauskas, Benas Vansevičius, Nojus Mikuckis, Danielius Aširovas, Orentas Paulauskas, Arnas Ivanovas, Liutauras Rumovskis, Emilis Girdenis, Matas Mažeika, Ernestas Kiesus.

U14 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Deimantė Domeikytė, Orinta Malinauskaitė, Arminas Jackus, Julius Antonovičius, Simonas Mataitis. Vicečempionais tapo: Austėja Smilingytė, Neda Vaičytė, Silvija Rukšėnaitė, Ula Gaubė, Renaldas Kazlauskas, Ignas Simonavičius, Donatas Ruginis, Martynas Kontrimas. Bronzos medalio laimėtojai: Elina Sviridova, Ūla Zemeckytė, Emilija Česnakaitė, Aurimė Butkutė, Gerda Tėvelytė, Kipras Mejeris, Dovydas Lukšas, Benas Radeckis, Dominykas Dičmonas, Mantas Kutra, Nojus Stankus, Jokūbas Mitkus, Kazimieras Samsonovas.

U16 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Viktorija Gulianova, Gita Valančiūtė, Aridas Simaitis, Sergej Danilov, Danil Grigorjev. Vicečempionais tapo: Vija Ivanovaitė, Nedas Mockus, Andrėjus Poškus, Mantas Galgzdys. Bronzos medalio laimėtojai: Eitvidas Dirvonskis, Vilius Pinikas, Aleksas Tenys, Edvinas Čiunka, Vėjas Urbonavičius, Augustas Pocius.

U18 amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo Kornelija Česnakaitė, Meda Balionytė, Airidas Timinskas. Vicečempionais tapo: Greta Intaitė, Ugnė Kniežaitė, Rokas Arlickas. Bronzos medalio laimėtojai: Nikita Pimachin, Elijus Kučinskas, Jonas Kairys, Marius Malcius.

Treneriai didžiuojasi tokiais aukštais auklėtinių pasiekimais, jų ryžtu ir nuosekliu darbu siekiant tikslų. „Shodan“ U16, U18 ir U20 komandos ruošiasi artėjančiam Europos čempionatui, kuris vyks lapkričio 13-14 dienomis, Rumunijoje, žadame vykti į kelionę ir parsivežti aukščiausio lygio apdovanojimus iš Europos čempionato.