Pirmas pasaulyje karatė egzaminas oro uoste

Palangos oro uostas, Liepojos pl.1

Egzamino pradžia visiems yra 11val.Karate kyokushin grupinė (300 dalyvių) kata ant pakilimo tako apie 15 val. (kviečiame visus shodaniečius nelaikančius egzamino prisijungti į prie istorinės katos)

Būtina su savimi turėti sportinę avalynę, kepurę nuo saulės, vandens, taipogi maikute po kimano jai bus vėsiau. Mokestį už egzaminą prašome susimokėt iki egzamino, nes nelabai bus kur per renginį.
Šis egzaminas bus šventė visai šeimai, tad kviečiame visus. Oro uostas pakvietė kavos ir maisto prekeivius, Vinetu kaimą, linksmąsias pėdutes ir t.t.

Informacija: Visi atvykstantys galės mašinas palikti palei kelią oro uosto pusėje). Taipogi galima statyti ir į parkavimo P3 aikštelę į ją važiuojant reikės pravažiuoti per 1 ir 2 atytvarus. Įvažiuojant atitvarai pasikels automatiškai. Išvažiuojant oro uosto operatorius išleis dalyvius. Jei kiltų kokių nesklandumų, paspausti terminale “pagalba” mygtuką ir operatoriui pasakyti, kad iš renginio “Shodan”. Iš kitų aikštelių (P2, P1) nebus išleidžiama, tad apsirikus pastatyti transporto priemonę, teks susimokėti kasoje. Jai kam kils problemų dėl nuvykimo į egzaminą prašome informuoti bandysime suderinti ir padėti.

Egzamino visi dalyviai ir kiti shodaniečiai su kimano  apie 15val. darysime bendrą parodomąją KATA ant nusileidimo tako.Dėl informacijos teirautis savo instruktorių arba mokytojo Luko Kubiliaus (860027030). 

SUSISIEKITE

55232

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt