Puikus " SHODAN" pasirodymas Lietuvos vaikų- jaunučių kata čempionate

Šeštadienį Kaune vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų bei jaunučių kata (technikos demonstravimo rungtyje) čempionatas išaiškino geriausius katistus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas. Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 19 dalyvių. Pasiekti puikūs rezultatai - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 9 medaliai - 2 aukso medaliai, 2 sidabro ir 5 bronzos. Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą.

Ypač sėkmingai pasirodė patys jauniausieji (10m. ir jaunesni) shodaniečiai. Šita amžiaus grupė buv pati gausiausia, joje varžėsi virš 20 dalyvių. Į finalinį etapą (lieka 8 dalyviai) pateko Karolis Vaitelė, Sergej Zemlianskij, Laurynas Vaičikauskas, Ričardas Drugeika. Po finalinio etapo rezultatai buvo puikūs – ant prizininkų pakylos lipo tik karte mokyklos „Shodan“ atstovai. Čempionu tapo Ričardas Drugeika, vicečempionu – Laurynas Vaičikauskas, o bronzos medaliu pasipuošė Sergej Zemlianskij, kiek mažiau pasisekė Karoliui Vaitelei, kuris liko 6 vietoj. Šioje amžiaus grupėje merginų tarpe visai nedaug iki medalių pritrūko Karolinai Daukšaitei, kuri liko 4 ketvirta, kitos trys dalyvės Ariana Sizikovaitė, Monika Tydikaitė, bei Lijana Apanavičiūtė, nors į finalą pateko tačiau prizinių vietų taipogi neiškovojo.

Amžiaus grupėje 11-12m. į finalinį etapą pateko visi „Shodan“ dalyviai: Vilius Lipnickas, Oleg Zemlianskij, bei Julius Urbonas. Pastarasis iškovojo sidabro medalį, o Oleg Zemlianskij bronzos. Merginų tarpe nepraliankama antrus metus iš eilės buvo Rima Borusaitė, o Ugnė Daukšaitė iškovojo bronzos medalį, į finalinį etapą šioje amžiaus grupėje taip pat pateko Rimantė Kaktytė.

Amžiaus grupėje 12-14m., kuri buvo itin gausi dalyvių – virš 20, į finalą pateko Vilius Skučas bei Dominykas Juškevičius. Pasibaigus finaliniam etapui Vilius Skučas iškovojo bronzos medalį.

Amžiaus grupėje 12-14m., merginų bei vaikinų amžiaus grupėje į finalinį etapa pateko visi klaipėdiečiai: Joana Tydikaitė, Laura Staniūtė, bei Kasparas Punans. Bronzos medalį iškovojo Joana Tydikaitė, kuriai tik 0.5 balo pritrūko iki sidabro apdovanojimo.

Klaipėdos karate kiokušin mokyklos mokytojai bei asistentai: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, Viktor Usov, Arnoldas Stanius, Aivaras Baltmiškis džiaugiasi nuolatiniu puikiu auklėtinių pasirodymų ypač tokio aukšto lygio varžybose. Pasak mokyklos viceprezidentės, daugkartinės Lietuvos kovų bei kata čempionatų nugalėtojos Viktorijos Silvaškaitės šios varžybos įrodė, kad shodaniečiai yra pajėgiausi Lietuvoje ne tik kovų rungtyje, bet ir technikos demonstravimo (kata) rungtyje, kur prizines vietas dėl didelės konkurencijos yra ypač sunku iškovoti.

Birželio 28d. karate kyokushin mokykla organizuoja pirmą tarptautinį turnyra „Baltijos taurei“ laimėti, kuris vyks „Neptūno“ sporto salėje. Daugiau informacijos apie šias varžybas rasite www.shodan.lt. Visi klaipėdiečiai kviečiame apsilankyti šiose varžybose, kurios žiūrovams bus nemokamos.