Čempionais įvairaus amžiaus grupėse ir svorio kategorijose tapo:
Saulė Minkevičiūtė, Skaistė Venckutė, Dovydas Miknevičius, Kornelija
Jankantaitė, Viktorija Zibarova, Ugnė Pėlikytė, Dovydas Kaubrys, Dominykas
Juškevičius, Monika Tydikaitė, Rokas Mačiulis, Ainaras
Butkus, Ugnė Daukšaitė, Rima Barusaitė, Laurynas Vaičikauskas, Ugnius
Knystautas, Mindaugas Žygaitis, Sergej Zemlianskij, Gytis Ruzgys, Julius
Urbonas, Ričardas Drugeika, Monika Ryžkovaitė, Maidas Tarvydas, Mantas
Mauricas, Aušrinė Mažulytė, Evaldas Galbuogis, Motiejus
Pauliukevičius, Gustas Petrošius, Urtė Lisaitė, Austėja Arlauskaitė, Laura
Pikturnaitė, Aurelijus Žvaginis, Margarita Venslovaitė, Antanas Jonušas, Domas
Skirbutas, Salvijus Linnik, Edvinas Jonuševičius, Guoda Pakalniškytė, Šarūnas
Andrijauskas, Gvidas Petrauskis
Vicečempionų vardus iškovojo:
Marija Sekunda, Airidas Timinskas, Justas Šatkus, Agnė Bučytė, Beatričė
Vilkaitė, Vita Urbelytė, Juozas Tutlys, Laimonas Šerpytis, Jonas Žilinksas,
Dominykas Krisikaitis, Erika Vilkaitytė, Tomas Šėmys,
Vilius Lipnickas, Eimantas Šarkauskas, Kristupas Petkus, Nojus Šeputis, Benas Diovkšas, Darius Merkulovas, Domantas
Ulevičius, Benedikta Abaravičiūtė, Benas Butkevičius, Julija Balčiūtė, Adelė
Arcimavičiūtė, Andrius Gramauskas, Beatričė Bugenytė, Lukas Kvietkauskas, Aivaras Bončkus, Viktorija Zeigytė, Danielius Romankevičius, Greta
Jonutytė, Gražvydas Gružininkas, Edvinas Gerasminko, Armandas Struopus, Mantas Petrauskis, Marijonas
Sabeckis, Austėja Šalvytė, Jonas Kundrotas, Žemyna Špakauskaitė, Ina Radžiutė,
Rugilė Špakauskaitė
Bronzos medaliais pasipuošė:
Marija Kubiliūtė, Anastasija Dvornicina, Rugilė Lygnugarytė, Dovydas
Poliščiuk, Antonas Rimkus, Domas Jurkšas, Elijus Kučinskas, Edgaras Malcius, Domantas Januška, Brigita
Grauslytė, Lukas Dunderas, Martinas Aslanian, Gytis Ragauskas, Deividas
Urbonas, Ugnius Puplesis, Paulius Stanišauskas, Dominykas Muntrimas, Dovydas
Martišius, Vilhelmas Kačinskas, Evaldas Tičkus, Gediminas Karalius, Eimantas
Kimėnas, Gvidas Kantautas, Ieva Kriaučiūnaitė, Artūras Kuzminskas, Matas
Sadauskas, Žygimantas Šniaukas, Matas Stankus, Andrej Bulbenkov, Ignas Andriekus, Benas Jankauskas, Agnė
Knietaitė, Ronaldas Rusys, Edgaras Jokubauskas, Matas Jurgutis, Edvinas Juozaitis, Rokas Šimonis, Ernestas Valackonis, Matas Jonauskas,
Laurynas Stankus, Laura Žvaginytė, Edvardas Petrauskas, Fausta Šerpetytė,
Žymantas Gružininkas, Smiltė Balčytytė, Andrius Gelžinis, Austėja
Kaubrytė, Goda JonuškevičiūtėGvidas Kontautas, Monika Radavičiūtė, Marija
Preibytė, Greta Rupšytė, Gytis Karpuchinas, Andrius Uoga, Edmundas Jabšas , Erika Raibužytė, Mindaugas
Škerba, Simas Stasytis.