1-asis ONLINE Europos KATA čempionatas

Birželio 13 d. įvyko 1-asis karate Online Europos Kata čempionatas. Į šį išskirtinį renginį išbandyti jėgas susirinko virš 300 dalyvių iš 17 valstybių ir net 60 klubų! Prie šio unikalaus projekto prisijungė ir stipriausia Lietuvoje karatė kyokushin mokykla “SHODAN”. Kad mokykla yra viena stipriausių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, parodė šio čempionato rezultatai, bendroje įskaitoje užimta 2 vieta. Klubo sportininkams pavyko laimėti 7 apdovanojimus: 4 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos. Buvo nusileista tik karatė klubui iš Ukrainos. Kiekvienoje kategorijoje buvo didelė konkurencija, tad iškovoti apdovanojimą buvo tikrai nelengva, čempionams teko laimėti po 4-5 kovas.

 

Europos čempionės titulą U16 amžiaus grupėje iškovojo Greta Intaitė. Pirmoje kovoje buvo nugalėta lenkė Natalia Kaczmarzyk, pusfinalyje įveikta ukrainietė Anastasia Stadnytska, o finale lenkė Julia Dobrowolska.

 

Dar vieną aukso medalį U13 amžiaus grupėje iškovojo Kamilė Kurlinkutė. Atrankinėse kovose jai teko įveikti lenkę Oliwia Lewkowicz bei šveicarę Selin Barmetller, o pusfinalyje bei finale nugalėtos lietuvės Anastasija Zdanovič ir Eglė Raščiauskaitė.

 

U11 amžiaus grupėje čempionės titulą pelnė Milda Petrova. Pirmoje kovoje įveikta vengrė Luca Bognar, antroje kovoje rumunė Iris Kozma, pusfinalyje lenkė Helena Glebocka, o finale bendraklubė Erika Majer. Erikai atiteko vicečempionės titulas, iki finalo buvo nugalėtos net 3 varžovės.

 

Jauniausiųjų U10 amžiaus grupėje čempionės titulą iškovojo Kamilė Einikytė. Burtai lėmė pirmoje kovoje susitikti su rumune Karla Evelyn Rudics, sekančioje kovoje su lenke Iga Rogowska, pusfinalyje su rumune Patricia Maria Losip, o finale su rumune Stefania Marcu.

 

Bronzos apdovanojimą U10 amžiaus grupėje iškovojo Kristina Mockutė, o suaugusiųjų grupėje Matas Jonauskas. Kristina nusileido prieš būsimą vicečempionę iš Rumunijos, o Matui teko pripažinti pralaimėjimą prieš čempionato nugalėtoją, daugkartinį turnyrų laimėtoją iš Ukrainos.

 

Įvykęs išskirtinis turnyras tik dar kartą parodė, kad viskas yra įmanoma, turnyras vyko nuotoliniu būdu, tad organizatoriams, teisėjams, dalyviams, tai buvo rimtas iššūkis bei puiki patirtis.

Karatė mokyklos “SHODAN” trenerių komanda džiaugiasi iškovotais apdovanojimais, galimybe sudalyvauti unikaliame renginyje bei tikisi, kad ši įgyta patirtis padės sportininkams ateities kovose.

 

 

SUSISIEKITE

11709

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt