SHODAN - Vakarų taurės nugalėtojai

Sekmadienį Klaipėdoje vyko Vakarų taurės kiokušin karatė komandinės varžybos. Organizatoriai tikėjosi sulaukti bemaž 200 dalyvių iš 12 Lietuvos klubų, deja šiose varžybose kovojo tik 60 iš 6 klubų. Susidarius tokiai situacijai pagrindinė kova dėl taurės vyko tarp organizatorių klubo „Okinava“ ir karatė mokyklos „Shodan“ kovotojų. Varžybų organizatoriai išstatė savo stirpiausius kovotojus šioms varžyboms, ir pagal jų sudėtį svečiai turėjo formuoti savo komandas. Tad surinkti pajėgią komandą, pagal organizatorių nuostatus buvo itin sudėtinga, daugelis klubų neturėjo dalyvių į numatytas kategorijas, tad teko deleguoti mažiau dalyvių. Nepaisant to, karate mokyklos „Shodan“ komanda sugebėjo įrodyti, kad yra viena pajėgiausių Lietuvoje jau ne pirmi metai ir įtikinamai iškovoti Vakarų taurę – iškovoti 19 medalių – 8 aukso, 7 sidabro ir 4 bronzos. Kadangi šios varžybos komandinės -„Shodan“ mokykla surinkusi 71,5 taško iškovojo pirmą vietą, antrąją vietą iškovojo Klaipėdos „Okinava" (53 taškai), trečiąją vietą Akmenės „Energija“ klubas (19 taškai).


Čempionais savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Ričardas Drugeika, Karolis Ulteravičius, Julius Urbonas, Rosita Magelinskaitė, Gintarė Tydikaitė, Joana Tydikaitė, Evaldas Slušnys, Dovydas Kaubrys. Sidabro medaliais pasipuošė: Rita Kasparavičiūtė, Emilija Tydikaitė, Malvydas Černiauskas, Karina Kasparova, Eglė Kunelytė, Vilius Lipnickas, Evaldas Tičkus. Bronzos medalius iškovojo: Laura Staniūtė, Kasparas Punans, Mantas Tičkus, Skaistė Venckutė.

 

Varžybas stebėję žiūrovai pastebėjo, kad viena gražiausių varžybų kovų buvo klaipėdiečių dvikova tarp shodanietės Ritos Kasparavičiūtės ir okinavietės Viktorijos Titkinos. Atkaklioje kovoje Rita sugebėjo palaužti vyresnę bei sunkesnę varžovę ir per pratęsimą galingu rankos smūgiu į saulės rezginį pasiuntė varžovę į nokautą, po šio smūgio okinavietė keletą minučių negalėjo atsigauti.

 

Taipogi atkaklios kovos vyko ir merginų jaunių amžiaus grupėje. Kur kovojo dvi shodanietės Laura Staniūtė ir Joana Tydikaitė prieš okinavietę Joaną Sarpaliūtę. Nors Laura ir Joana buvo daug lengvesnės bei dviem metais jaunesnės už okinavietę, tačiau jos nepabūgo ir sugebėjo garbingai kovoti su labiau patyrusią varžovę. Laura Staniūtė po atkaklios kovos abejotinu teisėjų sprendimu nusileido Joana Sarpaliūtei, tačiau Joana Tydikaitė sugebėjo įtikinama persvara laimėti prieš okinavietę ir taip tapti varžybų nugalėtoja.

 

Šios dvi merginas bei taipogi čempionu šiose varžybose tapęs Evaldas Slušnys yra vieni iš rimčiausių kandidačių į Lietuvos nacionalinę rinktinę. Lietuvos jaunių čempionatas vyks vasario 28d. Jo metus bus suformuota Lietuvos rinktinė, kuri gins šalies garbę Ispanijoje vyksiančiame Europos čempionate.

 

SUSISIEKITE

10401

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt