SHODAN antrus metus iš eilės iškovojo Lietuvos PEPSI taurę

Šį savaitgalyje Šiaulių arenoje vyko Lietuvos „Pepsi“ taurės karate kiokušin vaikų-jaunių (10m-18m) varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kiokušin mokyklas. Šiais metais į Šiaulius suvažiavo virš 550 dalyvių iš 30 Lietuvos karate mokyklų. Ypač sėkmingai šiose varžybose pasirodė karatė kiokušin mokykla „Shodan“, kuri jau antrus metus iš eilės tapo absoliučia nugalėtoja komandinėje įskaitoje, iškovoti 47 medaliai - 10 aukso, 13 sidabro ir 24 bronzos. „Shodan“ kovotojai laimėjo net 67 kovas ir surinko 119 taškų komandinėjė įskaitoje bei ženkliai aplenkė, vicečempiono vardus iškovojusią Marijampolės „Tornado“ komandą (54.5 taškai) ir trečia vietą užėmusią Akmenės „Energijos“ rinktinę (44 taško).

Prestižiškiausioje jaunių amžiaus grupėje čempione tapo Rosita Magelinskaitė (sv.kat -65kg) per pagrindinį laiką akivaizdžia persvara nugalėjusi visas savo varžoves. Vicečempiono vardus iškovojo Tautvydas Šniaukas (sv.kat. -70kg) bei Tomas Struopus (sv.kat.+75kg). Tomo pusfinalio kova buvo pati įspūdingiausia bei trumpiausia visų varžybų kova - ji truko vos 3s., po kurių klaipėdiečio varžovas po galingo rankos smūgio i saulės rezginį buvo pasiųstas į nokautą.

Šiose varžybose čempionais įvairaus amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Skaistė Venckutė, Vilius Lipnickas, Ugnius Knystautas, Erika Jokubauskaitė, Rūta Kunelytė, Dominykas Juškevičius, Gintarė Tydikaitė, Ugnė Daukšaitė, Akvilė Laučytė.

Sidabro medalius iškovojo: Audronė Mitrulevičiūtė, Oleg Zemlianskij, Gytis Ruzgys, Mantas Tičkus, Gintarė Skučaitė, Deividas Kuznecovas, Dainora Bertašiūtė, Greta Bilotaitė, Julius Urbonas, Martynas Mockevičius, Rimantė Kaktytė.

Bronza pasipuošė:  Aušrinė Mažulytė, Saulius Japšas, Edgaras Jokubauskas, Tadas Mitrulevičius, Vilius Skučas, Aldas Norvilas, Laurynas Vaičikauskas, Dmitrij Sekunda, Kotryna Grikėnaitė, Eglė Kunelytė, Dovydas Rakevičius, Rita Kasparavičiūtė, Kasparas Punans, Lukas Zaveckas, Dovydas Paserpskis, Joana Tydikaitė, Viktorija Mockute, Laura Staniūtė, Lijana Apanavičiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Glorija Kuznecovaitė, Dovydas Kaubrys, Karolis Ulteravičius, Rūta Beniušytė.

Karate kiokušin mokyklos mokytojai Lukas Kubilius ir Viktorija Silvaškaitė, bei asistentai Aivaras Baltmiškis ir Arnoldas Stanius, džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu. Jau ne kartą jų auklėtiniai įrodo, kad yra vieni stipriausių Lietuvoje. Karate kiokušin mokykla „Shodan“ nuolat vykdo naujų narių priėmimą.