Shodan apgynė Lietuvos jaunučių stipriausios komandos vardą 8 metus iš eilės

Savaitgalyje Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos jaunučių gimusių 2000-2003m. čempionate puikiai varžėsi karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 39 medalius - 14 aukso 12 sidabro ir 13 bronzos medalių.

Neoficialioje komandinėje įskaitoje aštuntus metus iš eilės „Shodan“ mokykla laimėjusi 56 kovas iškovojo pirmąją vietą, antroje vietoje su 20 laimėtų kovų liko Vilniaus „Ippon“ komanda, o trečioje su 19 laimėtų kovų  Kėdainių „Stoiko“ komanda.  

Atkakliausios kovos vyko jaunučių 2001-2000m amžiaus grupėse, kur buvo kovojama ir dėl kelialapių į Europos čempionatą, pirmąsias dvi vietas savo svorio kategorijose užėmę sportininkai užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje. Nepaisant to, kad kai kuriose svorio kategorijose buvo virš 30 pretendentų į čempiono vardą shodaniečių tai neišgąsdino ir buvo pasiekti puikūs rezultatai. Svorio kategorijoje +75kg čempionu tapo praitų metų Europos jaunučių čempionas Dominykas Muntrimas. Svorio kategorijoje -75kg ant pakylos lipo net trys shodanieičiai čempionu tapo Žygimantas Šniaukas, vicečempiono vardą iškovojo Danielius Mizgiris, o bronzos medaliu pasipuošė Edgaras Zagurskis. -70kg sv. kat. bronzos medalį iškovojo Saulius Siaurusevičius, o 65kg.sv. kat. vicečempionu tapo Benas Jankauskas. Itin sėkmingi rezultatai svorio kat. -60kg. kur čempionu tapo Edvinas Gerasimenko, o bronzos medaliu pasipuošėMatas Jonauskas. Efektyvumu ir išskirtine kovos technika išsiskyrė Sergej Zemlianksij, kuris buvo pranašesnis net 4 kovose įveikdamas savo varžovus ir tapdamas Lietuvos čempionu sv. kat.-50kg.

Merginų tarpe Lietuvos čempione tapo Ieva Budrytė įveikusi net 4 savo varžoves sv. kat. -65kg. Čempione tapo ir varžybų debiutantė Darija Adomaitytė, kuri sugebėjo pademonstruoti tikrą kovotos charakterį ir nepasaisant to, kad teko kovoti su labiau patyrusiom ir tituluotom varžovėm Darija jas įveikė bei ne tik tapo Lietuvos čempione, bet ir iškovojo kelialapį į Europos jaunučių čempionatą. Lietuvos vicečempione tapo Greta Bagdonaitė, o bronzos medaliu pasipuošė Enrika Raubutaitė, abi merginos kovojo -55kg. svorio kat.

Jaunučių 200-2003m. amžiaus grupėje čempionais tapo: Žemyna Špakauskaitė, Armandas Juška, Gvidas Petrauskas, Artūras Kuzminskas, Maidas Tarvydas, Mindaugas Viščiūna, Gintarė Šėdytė, Ernesta Meškytė. Vicečempionų vardus iškovojo: Gabrielė Zakaraitė, Viktorija Zykaitė, Kornelija Klastaitytė, Lukas Kalvaitis, Edvardas Petrauskas, Denisas Sereckis, Ignas Andriekus, Eimantas Lupan, Motiejus Savickis. Bronzos medaliais pasipuošė: Modestas Jurgelis, Aistė Anužytė, Ralf Bintakies, Fausta Šerpetytė, Airidas Timinskas, Deividas Kaziulis, Jankūnaitė Ieva, Donatas Pokamoris, Erikas Dičius.

Varžybų metu Kūno Kultūros ir Sporto Departamento medaliu už sporto laimėjimus buvo apdovanotas ir karatė mokyklos „Shodan“ vadovas praitų metų karatė Olimpiadios bronzos medalio laimėtojas Lukas Kubilius. Padėkos raštą gavo ir Europos jaunimo bronzos medalio laimėtojas Skaistė Venckutė. Reikia pasidžiaugit, kad karatė mokykla Shodan jau net 8 metus neužleidžia lyderio pozicijų Lietuvoje ir iškovoja ne tik medalius bet ir kelialapius atstovauti šalį Europos čempionate. Šiais metais Europos jaunčių-jaunimo čempionatas vyks Bulgarijos sostinėje Sofijoje, kuriame jau teisę atstovauti šalį užsitikrino 9 shodaniečiai.

SUSISIEKITE

87936

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt