Shodan iššūkio taurė

Sveikiname visus Shodan iššūkio taurės dalyvius, kurie dalyvavo šiose varžybose ir parodė, kad karantinas nėra kliūtis būti stipriems ir nepasiduoti. Skelbiame nugalėtojus, 2 vietos laimėtojus ir bronzos laimėtojus, dalyvius.

Čempionai:

Mergaičių kategorijose: Tautvilė Raubaitė, Barbora Kučinskaitė, Augustė Rupeikytė, Guoda Liutinskaitė, Gabrielė Bočytė, Lėja Mendelytė, Goda Makarevičiūtė, Iveta Kavaliauskaitė, Anastasija Škodaitė, Aistė Juciūtė, Aistė Narušytė, Guostė Paliokaitė, Kamilė Einikytė, Aistė Butvydaitė, Natalija Vitkutė, Rugilė Krajinskaitė, Urtė Gedgaudaitė, Viltė Drungilaitė, Vilija Narkutė, Benita Kučinskaitė, Ūla Zemeckytė, Neda Vaičytė.

Berniukų kategorijose: Julius Antonovičius, Dovydas Petrulevičius, Nojus Mikuckis, Joris Bušma, Tajus Petkevičius, Emilis Diržininkas, Aidas Simonaitis, Mantas Zdanavičius, Jokūbas Jundulas, Vytenis Jurgelionis, Karolis Šlima, Adrijus Petraitis, Jokubas Jonušas, Deimonas Drungilas, Erikas Gaidauskas, Dominykas Poškus, Vykintas Kubilius, Benas Soiko, Jonas Bagdonas, Pijus Vilkauskas, Kristupas Jucys, Gustas Gramavičius, Julius Jocys, Augustas Auksorius, Nikita Bezrukich, Nojus Antonovičius, Justas Ulozas, Emil Burdin, Ignas Poviliūnas, Titas Kavaliauskas, Julian Kai, Jokūbas Zdanavičius, Liutauras Mameniškis, Raigardas Novikovas, Herkus Markevičius, Gabrielius Lankutis, Domantas Kubilius, Viljamas Soiko, Kevinas Pernarauskis, Ganrielius Jankauskas, Elanas Aleksandravičius, Julius Stukas, Airidas Tarnys.

Vicečempionai:

Mergaičių kategorijose: Goda Bagdonaitė, Elija Romanova, Emilija Višniauskaitė, Liepa Grauslytė, Gabija Ališauskaitė, Kamilė Ilgaudaitė, Urtė Mikužytė, Luknė Grimalytė, Medeina Bėrontaitė, Rugilė Baranauskaitė, Urtė Ivancovaitė, Emilė Sabaliauskaitė, Kristina Mockutė, Mantė Skėrytė, Karina Samulionytė, Aušrinė Čeginskaitė, Goda Paulaiskaitė, Milda Petrova, Kotryna Valiūtė, Karina Zinčenko, Vilgailė Mališkaitė, Ugnė Šležaitė.

Berniukų kategorijose: Emilijus Latakas, Emilis Girdenis, Titas Česnauskas, Ernestas Remeikis, Lukas Narvydas, Vilius Vainutis, Motiejus Rimkus, Gvidas Eidukaitis, Matas Litvinas, Mantas Zalepūga, Justas Kazakevičius, Lukas Jakas, Jonas Sakalauskas, Kristupas Mažonas, Linas Skališius, Ruslan Piven, Paulius Bučmys, Deividas Jucius, Adrijus Čeponas, Vilius Mingėla, Vykintas Rauba, Justas Samulionis, Ugnius Dambrauskas, Gustas Serepinas, Herkus Overlingas, Ąžuolas Gruzdys, Povilas Četvertakovas, Erikas Adomavičius, Kristupas Šukys, Henrikas Mileris, Edas Reikertas, Benas Būdvytis, Dovydas Kubilius, Gustas Sadauskas, Vilius Šimkus, Simas Sinkevičius, Danielius Vainorius, Vilius Danilevičius, Arijus Jokūbas Čižauskas, Jonas Šikšnius, Dovydas Mačiulskis, Andrejus Poškus, Dovydas Lukšas.

Bronzos nugalėtojai:

Mergaičių kategorijose: Liepa Pipiraitė, Karolina Saltonaitė, Ema Ribakovaitė, Dangė Gruzdytė, Augustė Vaičekauskaitė, Eva Jundulaitė, Jogailė Matvėjėvaitė, Emilė Petrutytė, Rūta Petraitytė, Evilija Grubliauskaitė, Goda Pociūtė, Rūta Budrevičiūtė, Vanesa Kiesutė, Gabrielė Benekeraitytė, Andrėja Gigaitė, Kamilė Blyžaitė, Emilija Kišonaitė, Gabija Latviūnaitė, Eglė Butvydaitė, Aurimė Butkutė, Deimantė Domeikytė, Orinta Malinauskaitė.

Berniukų kategorijose: Matas Bendikas, Ervinas Aleknavičius, Evenas Čeponas, Tautvydas Matevičius, Domantas Viskontas, Nojus Vidugiris, Dominykas Rušinskas, Denas Strelčiūnas, Edvardas Celiščev, Kasparas Kasnauskis, Edvardas Einikis, Rojus Norvaišas, Bernardas Rudaitis, Vakaris Kažukauskas, Germantas Žilys, Tautvydas Salys, Robertas Kulpys, Jokūbas Jonikaitis, Daniel Ileko Ndongala, Kajus Metrikis, Emilis Venckus, Gustas Bričkus, Pijus Berezijus, Jokūbas Lukšas, Kristupas Ūkanis, Mantvydas Raudys, Matas Klova, Edgaras Adomavičius, Aleksandr Demidov, Laurynas Ališauskas, Redas Vasiliauskas, Benas Gumbrevičius, Mangirdas Kivylius, Matas Budreckas, Arnas Petrošius, Matas Kulieša, Adas Indzelis, Alantas Ženčius, Matas Paulikaitis, Mantas Suliauskas, Miron Belc, Enrikas Janušonis, Erikas Andrijauskas.

Dalyviai:

Paula Ravickaitė, Gabija Vaištaraitė, Saulė Morkūnaitė, Martyna Šimaitė, Neitė Čeikauskaitė, Liepa Obrikytė, Augustė Bočytė, Paula Klementavičiūtė, Banga Bradūnaitė, Viltė Zdanavičiūtė, Joana Visakavičiūtė, Odrė Valeikė, Kamilė Ulitinaitė, Liepa Klumbytė, Emilija Andriuškaitė, Urtė Odinbergaitė, Eva Janušonytė, Austėja Bilvinaitė, Ana Merkelytė, Gintarė Norvaišaitė, Grasilė Kasnauskytė, Ditė Stankūnaitė, Gintarė Ilginytė, Elija Celiščeva, Beatričė Petkevičiūtė, Beatričė Kučinskaitė, Saulė Gabija Rakauskaitė, Deiva Sudintaitė, Agata Stainytė, Saulė Sadauskaitė, Laurynas Gumbrevičius, Augustas Rimkus, Jokūbas Mitkus, Kazimieras Samsonovas, Jonas Kerulis, Nojus Juška, Martynas Kumpis, Danielius Rubavičius, Artiom Chropenko, Gustas Rimkus, Matas Zaleckas, Orentas Paulauskas, Martynas Pranauskas, Ernestas Kiesus, Matas Mažeika, Vytautas Vaitkus, Vilius Pašinskas, Dovydas Ūselis, Gediminas Vaitkus, Rokas Pipiras, Aron Kuptz, Deimantas Jankauskas, Ąžuolas Pusvaškis, Domantas Žebrauskas, Kajus Margis, Justas Jonušas, Eimantas Pragulbeckis, Nojus Zaleckas, Lukas Baužys, Domantas Grabys, Lukas Rubavičius, Dominic Hidri, Juozas Jonkus, Eimantas Kairys, Džiugas Zalepūga, Kostas Vasiljevas, Dovydas Ambrazaitis, Nedas Višniauskas, Eimantas Galdikas, Ignas Rakauskas, Deividas Stonkus, Olgerdas Vaitkus, Augustas Barkauskas, Armandas Ruikis, Justas Klimavičius, Markas Jonutis, Povilas Paulauskas, Arijus Rudgalvis, Laurynas Liutkevičius, Julius Latviūnas, Neilas Naruševičius, Nojus – Zhouyuan Li, Rojus Ąžuolas Žutautas, Gytis Bilvinas, Artiom Kosmakov, Augustinas Puleikis, Armandas Graželis, Adrijus Kazragys, Mindaugas Vasiljevas, Aistis Švedas, Aldas Rutkauskas, Domas Venckus, Ričardas Montvilas, Kristupas Andrijauskas, Domantas Vainorius, Vilius Velutis, Tajus Vaitkevičius, Leonas Alčauskas, Jonas Skarbalius, Feliksas Čeginskas, Kristupas Pocius, Mykolas Martinaitis, Aironas Venckus, Arnas Petrauskas, Tomas Vitkus, Domantas Bukantas, Dovydas Gricevičius, Algimantas Vaitkus, Rojus Mačiulaitis, Darijus Svirskis, Tajus Tiško, Deimantas Stregauskas, Lukas Valantonis, Matas Šerkšnas, Ričardas Šimkus, Mantas Zajac, Konstantinas Budreckis, Emilijus Lenkevičius, Herkus Mantas Armalis, Emilis Bliumkys, Tautvydas Juškevičius, Dominykas Ordinas, Lukas Kuodys, Dominykas Reinikis, Kristupas Kazakevičius, Nedas Pliuškys, Kajus Vitkauskis, Naglis Pupšys, Paulius Volkovas, Augustas Zimkus, Rokas Markevičius, Kristupas Urbonas, Tomas Ilekis, Bernardas Overlingas, Karolis Rusys, Emilis Saričevs, Justas Mikalauskas, Gustas Nenartavičius, Adrian Taparauskas, Dilan Taparauskas, Benas Bernikas, Antanas Zorys, Domantas Narvilas, Arminas Pudžmys, Mantas Lekavičius, Ignas Kazakevičius, Dovydas Laukineitis, Domantas Jaruckis, Kristupas Skvirba, Emilis Degutis, Matas Kumutaitis, Danielius Valaitis, Adam Griežė – Correia, Deividas Kuzminskas, Edvinas Žulpa, Šarūnas Čiuvašovas, Majus Masaitis, Jokūbas Ariomenkovas, Armians Rupeikis, Vilius Aleksandravičius, Dominykas Jarošius, Deividaas Mitrulevičius, Justas Binkauskas, Robertas Adnriuška, Jokūbas Macevičius, Domas Gvažiauskas, Simonas Eirošius, Gustas Prakuliauskas, Arminas Milius, Markas Levičev, Domantas Avižius, Arminas Mažutis, Kristupas Milenčius, Danielius Grikšas, Matas Kubilius, Gustas Bidva, Lukas Benėta, Leonas Lemežis, Benas Dotas, Tadas Stonys, Benas Bidva, Danielius Saričevs, Jokūbas Kontautas, Vakaris Žiemys, Domantas Vaitkus, Dovydas Odinas, Armandas Mikšys, Lukas Lukauskis, Ainius Dambrauskas, Benas Radeckis, Ąžuolas Valčiukas.

SUSISIEKITE

47895

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt