Shodan karatė mokykloje 6 nauji juodi diržai

Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.

 

Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai praleist laisvalaikį, bet ir įgaut naujų žinių bei patirties, kelt savo meistriškumą. Stovyklos instruktoriai buvo patys žinomiausi ir labiausiai patyrę Lietuvoje karatė meistrai.

 

Karate kyokushin mokyklai „Shodan“ ši stovykla buvo ypatinga tuom, kad juodą karate diržą apsigynė net šeši shodaniečiai – treneris Gabrielius Stanevičius, Žygimantas Žukauskas, Skaistė Venckutė, Dominykas Juškevičius, Julius Urbonas ir Laurynas Vaičikauskas. Taip pat net 2 shodaniečiai apsigynė rudą diržą su juoda juostele – tai Vilius Lipnickas ir Laura Pikturnaitė.

Rudus diržus apsigynė Žygimantas Šniaukas, Matas Jonauskas, Edvinas Gerasimenko. Žalią diržą su ruda juostele išlaikė Marija Kubiliūtė, Ugnė Pėlikytė, Guoda Pakalniškytė, Rimantas Visockis. Žalio diržo egzaminą išlaikė Artūras Kuzminskas, Maidas Tarvydas, ir Gabrielė Zakaraitė.


Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko 2val -  jos metu reikėjo netik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė technika nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus (atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai atleikant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t.). Antra dalis buvo kovos, ji truko apie 1val. ir buvo įveikta nuo 15 iki 30 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravę shodaniečiai užtikrintai įveikė egzamino išbandymą.

 

Stovyklos dalyvių amžius buvo nuo 16 iki 60 metų. Karatė kyokushin kovos menas prieinamas visiems, juo užsiminėja ne tik profesionalūs kovotojai bet ir sveiką bei aktyvią gyvenseną propoguojantys žmonės, kiekvienas šiame kovos mene randa savo. Į šią stovyklą karate kiokušin mokykla „Shodan“ delegavo 18 dalyvių.


Karate kyokushin mokykla „SHODAN“ pradeda naują sezoną, ir ypatingai kviečia ne tik vaikus, bet ir suaugusius į „Sveikatingumo“ grupę, išbandyti karatė kyokushin kovos meno, atgauti arba pagerinti fizinę formą, bei siekti ir užsibrėžti naujų tikslų. Juodas diržas yra pasiekiamas visiems nesvarbu nuo kokio amžiaus yra pradedama sportuoti, tad nuoseklus tikslo siekimas ir tobulėjimas sukuria galimybes pasiekti viską.

SUSISIEKITE

67624

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

 


© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt