SHODAN mokiniai iškovojo Kauno miesto taurę

Šeštadienį Kaune vyko atviros Kauno miesto karate kiokušin taurės varžybos, kuriose startavo virš 400 dalyvių iš 20 Lietuvos karatė kiokušin klubų. Varžybos buvo itin įdomios, kadangi jose dalyvavo ne tik vaikai,  jauniai, bet ir suaugę sportininkai, kurie  varžėsi kata (kovos su šešėliu) bei kumite (kova su priešininku) rungtyse. Karate kiokušin mokykla „Shodan“ į šias varžybas delegavo tik 20 dalyvių (kadangi dalyvių skaičius buvo ribojamas), tačiau tai nesutrukdė sėkmingam šios mokyklos sportininkų pasirodymui. Po atkaklių ir įnirtingų kovų Kauno taurė atiteko „Shodan“ mokyklai, kuri komandinėje įskaitoje surinko net 121,5 taškų įtikinamai aplenkdama kitas komandas: antri liko svečiai iš Vilniaus „Saulės ženklo“ mokykla 79 taškai, o treti šeimininkų „Rifo“ komanda surinkusi 57 taškus.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje čempionais tapo Nerijus Kaubrys bei Edvinas Bimbiras. Daugkartiniam Lietuvos čempionatų prizininkui bei Lietuvos rinktinės nariui Nerijui Kaubriui šios varžybos buvo pasiruošimo etapas prieš artėjantį Lietuvos čempionatą, klaipėdietis abi pirmąsias kovas nokautavo savo varžovus, o finale per pagrindinį laiką įveikė jauną bei perspektyvų treniruočių draugą Egidijų Stanaitį. Bronzos medaliais taip pat pasipuošė Andrius Viktoravičius, kuris tik po atkaklios kovos (kova vyko net du pratęsimus) pusfinalyje po abejotino teisėjų sprendimo nusileido pajėgiam kauniečiai Mindaugui Astrauskui. Bronzą taip pat iškovojo Edgaras Kimėnas, Mantas Grigaitis, bei Sergej Zemlianskij.

Jaunių amžiaus grupėje nesulaikomos buvo šių metų Europos čempionės Julija Glotovaitė, bei Raminta Pitrėnaitė. Vicečempione tapo viena pajėgiausių „Shodan“ merginų Rosita Magelinskaitė. Raminta Pitrėnaitė taipogi iškovojo bronzos medalį ir kata rungtyje.

Vaikų amžiaus grupėje nenugalima buvo Rima Barusaitė, kuri iškovojo net du aukso medalius kovų bei kata rungtyse. Vilius Skučas, Ugnė Daukšaitė, Joana Tydikaitė, Oleg Zemlianskij, iškovojo auksą kovų, o sidabrą kata rungtyje. Laurynas Vaičikauskas tapo čempionu kata rungtyje, bei pasipuošė bronzos medaliu kovose. Mantas Tičkus tapo čempionu kovų rungtyje, Laura Staniūtė kovose iškovojo sidabro medalį, o Julius Urbonas tapo vicečempionu kata rungtyje.