Shodan mokykla Kagami Biraki renginyje

Sausio 20-ąją Kaune įvyko Lietuvos Kyokušin Karatė bendruomenės Kagami Biraki šventė, kurioje Lietuvos Karate Kyokushin Federacija (LKKF) pagerbė geriausius 2023-ųjų metų sportininkus, trenerius bei karatė renginių organizatorius.

Išvertus iš japonų kalbos Kagami Biraki reiškia „atverti veidrodį“ (Kagami - veidrodis, Biraki - atverti, atidaryti).

Veidrodis japonų kultūroje asocijuojamas su harmonija bei sėkme, o jo nublizginimas, paruošimas naujiesiems metams namuose bei kovos menų mokyklose yra tarsi apsivalymo ceremonija, pasiruošimas pereiti į naują - švaresnį ir tyresnį etapą.

Šioje kovinės dvasios atnaujinimo ir bendruomeniškumo šventėje taip pat buvo pagerbti Shodan karate mokykla bei jos sportininkai ir treneriai.

Geriausio trenerio nominacijoje “Treneris, paruošęs daugiausia Lietuvos rinktinės narių 2023 metais” tapo Shodan mokyklos vadovas Lukas Kubilius.
 

Geriausios 2023-ųjų metų sportininkės nominacijoje buvo išrinkta Europos čempionė Marija Sekunda.

Šventėje pagerbti ir nominacijas į Top8 geriausių sportininkų nominaciją pateko: Laurynas Vaičikauskas (Pasaulio čempionate Japonijoje absoliučioje svorio kategorijoje pateko į Top16 iš 132 dalyvių iš viso pasaulio), Eventas Gužauskas (Pasaulio čempionate absoliučios svorio kategorijoje pateko į Top32 iš 132 dalyvių), Meda Balionytė (Europos jaunimo čempionė, suaugusiųjų čempionato dalyvė, suaugusiųjų čempionato nugalėtoja), Skaistė Venckutė (Lietuvos čempionė ir Europos čempionato 5 vt. Prizininkė). Abi merginas čempionatams paruošė Shodan mokyklos treneriai Lukas Kubilius bei Eventas Gužauskas.

Taip pat 2023 m. buvo sėkmingi shodaniečiams, Europos Team Kata rungtyje vicečempionais tapusiems: Matui Jonauskui, Gretai Intaitei, Joanai Tydikaitei, Rimai Barusaitei.

Rinktinės garbę 2023-ųjų Europos karate kyokušin čempionate gynė shodaniečiai Dovydas Martišius (9 vt. Europos čempionate) ir Viktorija Dambrauskaitė (8 vt. Europos čempionate).

Pasaulio karatė kyokušin čempionate Japonijoje 2023 metais Lietuvą taip pat atstovavo Shodan mokyklos sportininkė Julija Balčiūtė.

Karate mokykla Shodan buvo įvertinta ir pagerbta specialiu prizu už organizavimą net trijų tarptautinių renginių, kuriuose praėjusiais 2023-iais metais dalyvavo beveik 2000 dalyvių iš daugiau nei 10-ies Europos šalių - tai "Baltijos taurė - Vilties kova 2023", "Baltic fighting camp 2023" bei "Baltic kata camp 2023".

Didžiuojamės ir sveikiname mūsų trenerius, sportininkus, ir visą karate mokyklos Shodan bendruomenę, kurie garsina Lietuvą bei karate mokyklą.

 

SUSISIEKITE

19399

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt