SHODAN mokykla stipriausia Lietuvoje

Sekmadienį vykusios Lietuvos vaikų bei jaunių (10-18metų) karate kyokushin taurės varžybos išaiškino stipriausius karate kyokushin kovotojus bei komandas. Pirmą kartą organizuotose tokio masiškumo varžybose dalyvavo daugiau nei 600 sportininkų iš 35 klubų, o nugalėtojais tapo Klaipėdos kyokushin karate mokykla „SHODAN“, taip įrodydama, kad šiuo metu yra pajėgiausia Lietuvoje. Luko Kubiliaus bei Viktorijos Silvaškaitės treniruojami sportininkai buvo nepralenkiami šiose varžybose, iškovoti net 8 aukso, 12 sidabro, bei 10 bronzos apdovanojimų.

 

Vaikų 10-11 metų amžiaus grupėje čempionėmis tapo Milita Preikšaitytė bei Ugnė Daukšaitė, sidabro medalius iškovojo Rimantė Kaktytė ir Oleg Zemlianskij, o bronzos apdovanojimus iškovojo Ugnius Puplėsis, Julius Urbonas, bei Vilius Lipnickas. Vaikų 11-12 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Dominykas Juškevičius, vicečempionais Dmitrij Sekunda bei Andrej Aliakin, o bronzos medalį laimėjo Skaistė Venckutė. Vaikų 12-14 metų amžiaus grupėje stipriausios buvo Rūta Kunelytė, Gintarė Tidykaitė, bei Viktorija Mockutė. Visai nedaug iki aukso apdovanojimų pritrūko Ritai Kasperavičiūtei, Agnei Lukošiūtei, bei Viliui Skučui - šie sportininkai iškovojo sidabro medalius. Bronzos medaliai atiteko Karoliui Ulteravičiui, Bertui Ramašauskui, Karoliui Montvydui, bei Dinui Morozovui.

Jaunučių 14-16 metų amžiaus grupėje sidabro medalius iškovojo Laura Staniūtė, Eglė Kunelytė, Rosita Magelinskaitė, bei Artūras Sotničenko, o bronzą iškovojo Ramūnas Grabys bei Roberta Sarpaliūtė.


Prestižiškiausioje jaunių 16-18 metų amžiaus grupėje, kurioje jau buvo kovojama be rankų ir korpuso apsaugų čempionais po atkaklių kovų tapo Julija Glotovaitė (sv.kat. -65kg) bei Andrius Viktoravičius (sv.kat. -70kg). Julija pusfinalio kovoje stipriais rankų smūgiais į korpusą nokautavo savo varžovę iš Vilniaus, o finale taip pat akivaizdžia persvara įveikė varžovę iš Panevėžio. Andrius taip pat pusfinalio kovoje nepaliko jokių vilčių savo varžovui iš Akmenės, ir nokautavo jį į korpusą. Finale Andrius įveikė savo treniruočių draugą Tautvydą Šniauką, kuriam po įnirtingų bei atkaklių kovų pavyko prasibrauti į finalą. Garbingai jaunių amžiaus grupėje kovojo Arnoldas Stanius, kuriam jau pirmoje kovoje teko susitikt su buvusio Lietuvos jaunimo rinktinės nariu, bei vienu savo kategorijos favoritų varžovu iš Vilniaus. Atidavęs visas jėgas Arnoldas sugebėjo palaužti savo varžovą, deja jėgų laimėti ketvirtfinalio kovą nebeužteko. Šioje amžiaus grupėje taip pat garbingai kovojo Rapolas Micevičius, Vilius Stuopelis, Aurimas Motiejauskas, Edgaras Kimėnas, deja šiems sportininkams nepavyko prasibrauti iki apdovanojimų.


Klaipėdos kyokushin mokyklos „Shodan“ instruktoriai Lukas Kubilius ir Viktorija Silvaškaitė, sekretorius Viktor Usov, bei asistentai Aivaras Baltmiškis, Nerijus Kaubrys, Asta Galdikaitė džiaugiasi puikiu jaunimo pasirodymu Lietuvos taurės varžybose. Profesionalus bei ilgametis instruktorių darbas puikiai atsispindi vaikų rezultatuose – savo artimiausius varžovus Lietuvos taurės varžybose, Kėdainių, Akmenės, Šiaulių bei Vilniaus komandas, shodaniečiai aplenkė beveik dviguba taškų persvara. Karate kyokushin mokykloje „Shodan“ vyksta nuolatinis:

 

Čempionai:

Milita Preikšaitytė

Rūta Kunelytė

Gintarė Tidykaitė

Ugnė Daukšaitė

Viktorija Mockutė

Julija Glotovaitė

Dominykas Juškevičius

Andrius Viktoravičius    

 

Vicečempionai:

Rita Kasperavičiūtė

Rimantė Kaktytė

Laura Staniūtė

Eglė Kunelytė

Rosita Magelinskaitė     

Agnė Lukošiūtė

Andrej Aliakin

Oleg Zemlianskij

Vilius Skučas

Dmitrij Sekunda

Tautvydas Šniaukas

Artūras Sotničenko

 

Bronzos medalių laimėtojai:

Skaistė Venckutė

Roberta Sarpaliūtė

Ugnius Puplėsis

Vilius Lipnickas

Julius Urbonas

Karolis Ulteravičius

Bertas Ramašauskas

Karolis Montvydas

Ramūnas Grabys

Dinas Morozovas

 SUSISIEKITE

36155

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt