SHODAN pergalės Belgijoje

Sausio 18-19 d. Antverpene (Belgija) vyko pirmasis Europos pilno kontakto karatė čempionatas, kuriame galėjo dalyvauti visų karatė stilių ir organizacijų atstovai. Lietuvos komandą atstovavo ir Klaipėdos karatė mokyklos “SHODAN” sportininkai.

Įspūdingai pasirodė ir Europos čempionu svorio kategorijoje virš 85 kg tapo Eventas Gužauskas, čempionato ketvirtfinalyje nugalėjęs belgą Serge’ą Cavrois, pusfinalyje – kelio smūgių į galvą nokautavo čeką Janą Soukupą, o finale – kraštietį Paulių Žimantą.

Vyrų svorio kategorijoje 75-85 kg Julius Urbonas įveikė ukrainietį Ilją Serhijenką, bet nusileido Otariui Esitašviliui iš Sakartvelo. Laurynas Vaičikauskas po pergalės prieš lenką Patryką Kostrzewą stojo į kovą su būsimu čempionu - Jean-Paul Jacquot iš Prancūzijos. Laurynas puikiai pradėjo kovą, tačiau kovos pabaigoje neatsilaikė prieš prancūzo spurtą. O Dominykas Juškevičius jau pirmojoje dvikovoje po pratęsimo nusileido olandui Ferry Wortmanui.

65-75 kg svorio kategorijoje Žygimantas Šniaukas susitiko su armėnu Karenu Antonyanu, tačiau po visų pratęsimų teisėjai pergalę skyrė varžovui. O Tautvydui Šniaukui jau pirmoje kovoje teko pripažinti buvusio Pasaulio čempiono iš Azerbaidžano Salahato Hasanovo pranašumą.

Moterų svorio kategorijoje 55-60 kg Erikai Rukšėnaitei jau pirmajame etape burtai lėmė susitikti su būsima finalininke Valence Bickel, bet po visų pratęsimų pergalė atiteko olandei.

Europos čempionate dalyvavo 136 sportininkai iš 24 šalių, jie atstovavo 15 skirtingų karatė stilių. Visi Europos čempionai pelnė teisę vykti į Japoniją ir dalyvauti gegužės 31 dieną Osakoje vyksiančiame pirmajame pasaulio pilno kontakto karatė čempionate.

SUSISIEKITE

50244

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt