Shodan sportininkų pasirodymas “British open” varžybose

 

Spalio 1 dieną Krolyje (Anglija) 44 kartą vyko vienos didžiausių ir seniausių žemyno turnyrų “BRITISH OPEN 2022”, į kurį susirinko virš 200 dalyvių iš 24 Pasaulio šalių. Šiame čempionate debiutavo ir patirties pasisėmė Klaipėdos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai: Ieva Budrytė, Meda Balionytė, Marija Sekunda, Tautvydas Šniaukas, Julius Urbonas, Žygimantas Šniaukas.

Kumite rugtyje moterų -60kg svorio kategorijoje dalyvavo Meda Balionytė ir Ieva Budrytė. Meda pirmoje kovoje pademonstravo techniškumą bei stipriais smūgiais įveikė varžovę iš Vokietijos, o antroje kovoje kovojo su priešininke iš Anglijos. Teisėjų sprendimu, po įtemptos kovos, pergalė dėl svorių skirtumų buvo skirta anglei. Shodanietė Ieva pirmoje kovoje susikovė su priešininke iš Olandijos. Kadangi abi kovotojos nenusileido viena kitai – buvo skirtas pratęsimas, po kurio teisėjų sprendimu dėl svorių skirtumo pergalė buvo skirta olandei.

Kumite rugtyje moterų +60kg svorio kategorijoje Marija Sekunda pirmoje kovoje susitiko su varžove iš Švedijos. Po įtemptos ir sunkios kovos bei skirto papildomo kovos laiko – pratęsimo –pergalę teisėjai skyrė Švedijos atstovei.

Vyrų tarpe -80kg svorio kategorijoje dalyvavo Žygimantas Šniaukas ir Tautvydas Šniaukas. Žygimantas pirmą kovą kovojo prieš varžovą iš Danijos. Po įtemptos vyrų kovos teisėjų sprendimu pergalė visgi atiteko Danijos priešininkui. Tautvydui pirmoje kovoje sekėsi geriau – techniškumu bei stipriais rankų smūgiais po pratęsimo laimėjo prieš varžovą iš Jungtinės Karalystės. Antros kovos metu shodanietis susirungė su kovotoju iš Vengrijos, po atkaklios kovos teisėjų sprendimu pergalė atiteko vengrui.

Kitaip nei kitiems dalyvavusiems “SHODAN” karate mokyklos mokiniams, Julius Urbonas šiose varžybose dalyvavo antrą kartą. Kumite rungtyje vyrų +80kg svorio kategorijoje Julius Urbonas šiose varžybose iškovojo sidabrą. Pirmoje kovoje shodanietis susirungė ir užtikrintai laimėjo prieš kovotoją iš Jungtinės karalystės. Antroje kovoje Julius susirungė su varžovu iš Anglijos – stipriu kojos smūgiu pataikė varžovui į korpusą ir tokiu būdu lietuvis užsitikrino pergalę antroje kovoje. Trečioje kovoje lietuvis stojo prieš varžovą iš Austrijos ir nenusileido netgi po dviejų papildomų pratęsimų, bet teisėjų sprendimu, pergalė po labai įtemptos kovos visgi atiteko austrui.

Klaipėdos karate Kyokushinmokyklos “SHODAN” treneris Lukas Kubilius džiaugiasi auklėtinių pasiekimais bei jų ryžtu toliau tobulėti. Kitas artėjantis čempionatas, kuriam kovotojai ruošiasi – Lietuvos suaugusiųjų čempionatas, kuris vyks vasario mėnesį.

SUSISIEKITE

91752

1,2% parama

Ar norite paremti mūsų klubą?

Paremti
Partneriai

© 2020-21 Visos teisės saugomos Karate apranga Karate kimono

Sprendimas: www.webmod.lt